ביטוח נסיעות בחו"ל לתרמילאים

ביטוח נסיעות בחו"ל לתרמילאים – שומרים עליכם

הטיול אחרי צבא הגיע. הגיע הרגע לקחת תרמיל, כרטיס הלוך למדינה עם נופים מרהיבים ומסלולי טיול מטורפים – והופה לדרך. רק רגע לפני שממראים חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לתרמילאים.

תרמילאים הנוסעים לחו"ל זקוקים לכיסוי ביטוחי נרחב יותר מתיירים רגילים. הכיסוי הביטוחי שלהם צריך לכסות לא רק ביטוח רפואי אלא גם איתור וחילוץ, הטסה רפואית לישראל במקרה אסון, ביטוח מפני רעידות אדמה והמשך טיפול בארץ.

חוויה מדהימה – אך מסוכנת

טיולי תרמילאים הם חוויה מכוננת במהלך החיים של הישראלי הממוצע. הנופים המרהיבים של דרום אמריקה, תאילנד, גיאורגיה ונפאל מושכים אליהם רבבות ישראלים שנהנים מהאתגר והיופי של טיולי תרמילים ארוכים בשטח.

אולם כמובן שטיולים אלה יכולים להיות גם מסוכנים מאוד. כל כמה חודשים מתפרסמת כתבה על חבורת ישראלים שנלכדה בסערת שלג בהרים או ברעידת אדמה. במקרים כאלה, זהו תורם של חבורת הביטוח להתערב ולדאוג להצלת החיים של התרמילאים שנלכדו בצרה.

מאתגרים את הגוף – לא את הכיס

כמו שלעולם לא תצאו לטיול של שבוע בלי אוכל בתיק, כך לעולם לא תטוסו לטיול תרמילאים בחו"ל בלי כיסוי ביטוחי מתאים. כיסוי ביטוחי מתאים ידאג לכך שתוכלו להנות מהטיול שלכם ולהבטיח שבמקרה פציעה או אבון יהיה לכם א תהכיסוי הביטוחי הטוב ביותר,ולא תיאלצו להיכנס לחובות לשארית חייכם.

ביטוח תרמילאים מכסה הוצאות רבות: הוצאות רפואיות, הטסה רפואית במקרה הצורך, חילוץ והצלה (חשוב מאוד אם הטיול הוא במדינה מתפתחת), ביטוח של הציוד שלכם ועוד. 

השוואת מחירים 

ישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים – ובצדק. אין דבר מעצבן יותר מההרגשה ששילמתם יותר בלי סיבה טובה. במיוחד בביטוחים כמו ביטוחי טיסות לתרמילאים- שהם ביטוחים יקרים במיוחד. אתם רוצים לדעת שמצאתם את הדיל המשתלם ביותר המקנה כיסוי ביטוחי מלא- אך במחיר הוגן.

אנחנו פה כדי לעזור לכם ולוודא שתמצאו את הדיל הטוב ביותר. 

מנוע השוואת המחירים המושכלל של 'קשרים' סורק את מאגרי המידע של חברות הביטוח, משווה ביניהם ומגיש לכם את המידע בצורה נגישה, ברורה ובהירה. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא לכם את הביטוח המשתלם ביותר- עבורכם. 

בין אם אתם בעלי בעיה רפואית קודמת, נוסעים לטיול טרקים מטורף או סתם טסים לחופשה רגועה- אצלנו ב'קשרים' תמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים, בקלות ובמהירות. 

פוסטים אחרונים
ביטוח לניו זילנד

ביטוח נסיעות לניו זילנד לא מעט אנשים חולמים לבקר בניו זילנד, מדובר על אחד מהמקומות היפים והמרשימים ביותר בעולם. הנופים המדהימים שיש למדינה הזאת להציע

קרא עוד »
ביטוח לאירלנד

ביטוח נסיעות לאירלנד סגרתם ביטוח לאירלנד? כעת הגיע הזמן לעלות על המטוס ולהגיע לבקר באחת מהמדינות הקסומות ביותר באירופה. אומנם לא מדובר על אחד מיעדי

קרא עוד »
ביטוח לפינלנד

ביטוח נסיעות לפינלנד פינלנד היא אחת המדינות הכי מתקדמות בעולם, מדינה שמציעה איכות חיים שלא קיימת כמעט באף מדינה אחרת. שוטטות קצרה ברחבי המדינה תאפשר

קרא עוד »