ביטוח נסיעות לחברות ועסקים

העולם נעשה קטן מתמיד. כבעלי עסקים, העובדה הזו מהווה קו מנחה משמעותי שמניע לא פעם את האסטרטגיה העסקית שלנו אל עבר מחוזות חדשים. חברות רבות מתמיד בוחרות להרחיב כיום את הפעילות לזירה הבינלאומית ומנהלות שיתופי פעולה וקשרים ענפים עם ארגונים וחברות בכל רחבי העולם.

בין אם מדובר בהשתתפות בכנסים מקצועיים, פגישה עם לקוחות או חקר שווקים חדשים, העובדים והצוות הניהולי בחברה שלך עשויים לצאת לעיתים קרובות לנסיעות עסקים מעבר לגבולות הארץ. אמנם מסעות אלו מציעים הזדמנויות מרגשות לצמיחה, אך הם גם כוללים סיכונים מובנים שיכולים להשפיע הן על העובדים והן על השורה התחתונה של החברה.

כדי להפחית סיכונים אלו ולהבטיח פעילות עסקית נטולת סיבוכים מיותרים, חשוב שנוודא שכל הנוסעים מכוסים היטב בביטוח נסיעות מתאים. כאן, נבחן מה מציע ביטוח נסיעות לחו"ל לחברות, אילו כיסויים הוא מכיל וכיצד נבטיח שנרכוש פוליסה שעונה על כל הצרכים שלנו.

תוכנית ביטוח נסיעות לחול לעסקים וחברות אשר רוצים לבטח את העובדים על פי דרישה בעלות מוזלת עם חבילה מורחבת ומותאמת מראש. בתוכנית העסקית של פספורט קארד לחברות וארגונים ניתן לבחור באחד מבין שני המסלולים המוזלים והמורחבים.

תוכנית המאפשרת לארגונים וחברות להפעיל את ביטוח הנסיעות הייחודי של PassportCard בנסיעות עסקיות שלהם ושל עובדיהם, באופן פשוט וקל.

תוכניות הביטוח העסקיות של PassportCard מותאמות לתקופת הקורונה ומציעות ביטחון לכם ולעובדיכם בכל נסיעה ובכל תרחיש.

למידע נוסף, פנו אלינו כעת ונשמח לענות על שאלות נוספות.

תוכנית ביטוח עסקית המותאמת לחברות, לכל נסיעה עסקית לחו"ל

תוכנית ייעודית המתאימה לארגונים, עסקים וחברות אשר מעוניינים לבטח את העובדים שלהם (על פי דרישה) בביטוח הנסיעות פספורט קארד לכל נסיעה עסקית. בתוכנית העסקית של פספורט קארד לחברות וארגונים ניתן לבחור באחד מבין שני המסלולים המוזלים והמורחבים:

יש 2 תוכניות כיסוי, האחת בסיסית והשניה מורחבת, את התמחור על התוכניות תוכלו לראות בסוף הטבלה.

סוג התוכנית או הכיסויהתוכנית הבסיסיתהתוכנית המורחבת
כיסוי רפואי בסיסיישיש
איתור חיפוש וחילוץישיש
חבות כלפי צד ג'ישיש
כיסוי לכבודהישיש
כיסוי לסיבוכי הריון (עד שבוע 32)ישיש
החמרת מצב רפואי קיים*ישיש
"מקיף קורונה" – כיסוי להוצאות בחו"ל עקב מגיפהאיןיש
ביטול נסיעה עקב בידוד בישראלאיןיש
קיצור או ביטול נסיעה מסיבות רפואיותאיןיש
מחיר ליום ביטוח ( גיל 0 – 60 , ללא ארה"ב):3.50$6.50$

* תוספת בעבור ביטוח לארצות הברית 0.60$ ליום.

נוסעים לרגל עסקים חשופים לטווח רחב של אירועים בלתי צפויים. בין אם מדובר בביטול נסיעה, מצב חירום רפואי או אובדן כבודה, כל אחד מן האירועים הללו יכול להיות בעל השלכות כבדות. בעוד שאירועים אלו במהלך חופשה עשויים להיות מתסכלים ומרגיזים, כשמדובר בחלק מהפעילות העסקית שלך, ההשפעה על הארגון יכולה להיות משמעותית. לא פעם, חברות עשויות להיות חשופות לתביעות משפטיות עקב נזקים שנגרמו לעובדים בנסיעות לחו"ל. לכן, הכיסוי הביטוחי הוא לא פחות מקריטי.

ביטוח נסיעות לחו"ל לחברות מספק הגנה מפני כלל הסיכונים הכרוכים בנסיעות עסקים. הוא מציע הגנה לעובדים, לנכסי החברה ולפעילות העסקית הכוללת. באמצעות השקעה בפוליסת ביטוח נכונה, חברות יכולות להקל על הלחץ והעומס הכלכלי הנגרמים מאירועים בלתי צפויים. מעבר לעובדה שהוא מעניק לך הגנה כלכלית חשובה, הוא מעניק לעובדים שלך את הביטחון בידיעה שהארגון בו הם עובדים מגן עליהם ודואג לרווחתם. מדובר באלמנט חשוב מאין כמותו שמעלה את מוניטין החברה ומושך כישרונות מובילים בתעשייה.

פוליסת הביטוח הייעודית לנסיעות חברה מציעה טווח רחב של כיסויים ומיועדת להעניק הגנה מלאה לעובדים החברה ונכסיה. אלו כמה מהכיסויים הנפוצים והמשמעותיים ביותר שתציע לך הפוליסה.

כיסוי ביטול נסיעות

כיסוי זה מחזיר את כלל ההוצאות ששולמו מראש ואינן ניתנות להחזר עקב ביטול נסיעת עסקים כמו כרטיסי הטיסה, הסדרי הלינה וכל הוצאה אחרת שלא ניתן לקבל עליה החזר והוסדרה מראש לפני הנסיעה. הכיסוי ניתן עקב כל אירוע בלתי צפוי לרבות פציעות ותאונות, מחלות, אירועי כוח עליון, או כל אירוע פתאומי אחר שמשבש את הנסיעה.

כיסוי הוצאות רפואיות וחילוץ

ככל שעובד של החברה שלך חלה או נפצע במהלך נסיעת עסקים, כיסוי זה מבטיח שיעמוד לרשותו טיפול מהשורה הראשונה. כלל הוצאות הטיפול – מבדיקות ואשפוזים ועד לטיפולים רפואיים ותרופות מרשם, יכוסו על ידי הפוליסה. גם במקרים בהם התרחש אירוע אסון, או כל נסיבה אחרת בגינה נדרש חילוץ ייעודי ומתן שירותים רפואיים בשטח, הפוליסה מכסה את כלל השירותים שיידרשו כדי לשמור על רווחת העובד.

כיסוי אובדן כבודה

כיסוי זה מעניק פיצוי שווה ערך לכלל הפריטים שיאבדו עקב טעויות של חברת התעופה או גניבות.

כיסוי ציוד אלקטרוני

העובדים שלל יוצאים לנסיעה עם מחשבים או מכשירים אלקטרוניים אחרים שהינם רכוש החברה? כיסוי חשוב זה יבטיח שכל הציוד שלך מוגן מפני גניבות, נזקים ואובדן במהלך הנסיעה בחו"ל.

ישנם היבטים רבים שיש לבחון כדי לבחור בפוליסה המתאימה ביותר וליהנות מהתמורה הטובה ביותר לתשלומי הפרמיה במהלך הנסיעה שלך. אלו כמה נקודות שכדאי להחזיק בראש כדי לקבל החלטה מושכלת ולהעניק לעצמך ולעובדים שלך את הטובים שבפתרונות הביטוח במהלך הנסיעה.

לערוך השוואה קפדנית בין אפשרויות הכיסוי

כל חברת ביטוח תציע לך כיסויים שונים בעלויות פרמיה משתנות. מומלץ לבחור בפוליסה הכוללת את ההגנות החשובות ביותר כמו כיסוי ביטול נסיעה והוצאות רפואיות ולבחון כמה יעלו כיסויים נוספים. כמובן שיש לוודא שסעיפי הפוליסה אכן מתאימים לכלל הדרישות הייחודיות של החברה והעובדים שלך.

לבחון הגבלות והחרגות בסעיפי הפוליסה

כל פוליסה מציבה גבולות אחריות והחרגות ייחודיות לכיסוי הזמין לך. חשוב להבין מהו הסכום המקסימלי עבור כל כיסוי ולוודא כי אכן יעמוד לרשותך כיסוי מספיק מול כל סיכון סביר. ככל שישנן החרגות של מצבים רפואיים שונים, יש לבדוק מול העובדים שלך האם קיימים מצבים שעלולים שלא להיות מכוסים על ידי הפוליסה כדי למנוע אי נעימויות.

גמישות והתאמה אישית

מומלץ לבחור בפוליסות ביטוח המציעות התאמה אישית של הכיסויים השונים. צרכי הנסיעות של החברה שלך עשויים להשתנות עם הזמן, ולכן היכולת להוסיף או להסיר תכונות כיסוי לפי הצורך עשויה להיות חיונית.

לבחון היטב את תהליך התביעה

חשוב להבין היטב כיצד יתבצע תהליך התביעה במקרה בו יהיה עליך לממש את הפוליסה. בעוד שחברות מסוימות עלולות להציב בפניך תנאים מורכבים ולדרוש תהליך בירוקרטי מפרך, חברות רבות כיום מאפשרות לך להגיש תביעת ביטוח בקליק אחד בתהליך פשוט ונוח. ברגעים הקריטיים ביותר, חשוב שיהיה באפשרותך לנהל את ההיבט הזה כמה שיותר בקלות.

לא תמיד קל לקבל החלטה מושכלת כשזה מגיע לעולם הביטוח. סוכני ביטוח המביאים עמם ניסיון בליווי חברות ועסקים, יוכלו לסייע לך להעריך את הצרכים שלך במדויק ולהעניק להם מענה מיטבי עם פתרונות ביטוח מותאמים אישית. אנו בסוכנות הביטוח קשרים מחויבים לרווחה שלך ושל עובדים ונשמח לסייע לך ברכישת פוליסת ביטוח נסיעות ייעודית שתכסה את כלל הדרישות הייחודיות שלך. למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים באתר כעת והצוות שלנו מיד יחזור אליך.

מי יכול להצטרף לביטוח נסיעות חברות ועסקים?

על מנת להצטרף לפספורט קארד ביזנס צריך להיות:

  • עסק רשום / חברה בע"מ / ארגון בישראל.
  • עובדים טסים לחו"ל מעל ל-15 ימים בשנה.
  • על העובד להחזיק בתו ירוק (כל עוד קיים בעולם).

למידע נוסף, פנו אלינו למחלקה העסקית של PassportCard

יתרונות PassportCard Business

כרטיס PassportCard אישי לכל עובד
ללא השתתפות עצמית
כולל כיסוי למצב רפואי קיים
כולל כיסוי להריון
מזומן במקום במקרה של עיכוב כבודה
ממשק הפקה פשוט וידידותי למשתמש
כיסוי לתרחישי קורונה (לרוכשי המסלול המורחב)
תשלום רבעוני/חודשי מרוכז עבור נסיעות עסקיות
איש קשר לשירות אישי מטעם PassportCard
לשאלות מקצועיות ותמיכה בכל שאלה

 

עלון מידע לחברות