באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לרומניה

לרומניה

טיול ברומניה הוא כמו טיול במכונת זמן, אתם תרגישו כאילו אתם חוזרים כמה מאות שנים לאחור – לתקופה שבה הארמונות והמבנים המרשימים היו חלק מאירופה. לא מעט מדינות באירופה איבדו את הזהות הזאת, אך אם עשיתם ביטוח לרומניה – תוכלו להגיע בתוך זמן קצר למדינה באירופה ששמרה את המבנים הללו בצורה הכי משמעותית שיש.

טיול ברומניה זה לא רק טיול בבוקרשט, אומנם מדובר על עיר הבירה אך אתם לא תוכלו לבלות בה יותר ממספר מצומצם של ימים. אם מצפה לכם טיול שלם במדינה, אתם תהיו מוכרחים לחשוב על דרכים יצירתיות בכדי למלא את הזמן הפנוי שיש לכם – אך לשמחתכם זה לא יהיה כל כך קשה.

במרחק נסיעה קצר מבוקרשט תוכלו להגיע לעיירות קטנות ומרשימות, כאלה שיזכירו לכם את אירופה של לפני 200 או 300 שנים. עיירות שבהן תוכלו למצוא טירות מדהימות, ומבנים מיוחדים שנשמרו בדיוק במצב שבו הם היו בעבר. כך שאתם לא תוכלו לשכוח את כל המבנים הללו, הם מהמרשימים ביותר באירופה כולה.

אי אפשר לדבר על טיול לרומניה, מבלי לדבר על המסעדות המדהימות שיש במדינה כולה. זה לא משנה אם תחליטו לאכול בבוקרשט או במקום אחר, אתם תוכלו להנות מאוכל מאוד טעים – כך שזה משהו שאתם מוכרחים לנסות. תהיו בטוחים כי טיול ברומניה יהיה כזה שתרצו לעשות אותו שוב פעם אחר פעם.

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?