באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לפרגוואי

ביטוח נסיעות לפרגוואי

דרום אמריקה היא אחת מהיבשות שהתייר הישראלי הכי אוהב לטייל בהן, אך לצד המדינות המפורסמות שבהן כולם מטיילים – פרגוואי היא אולי המדינה הכי פחות מוכרת. אך שזה לא יטעה אתכם, למדינה הזאת יש כל כך הרבה מה להציע לכל אחד שמגיע אליה. אחרי שתסגרו ביטוח לפרגוואי, תוכלו לצאת לחוויה מיוחדת שאולי הייתם עוד יכולים לפספס אותה בלי כוונה.

מה תוכלו למצוא במדינה? אם יצא לכם לטייל בעוד מדינות בדרום אמריקה, אתם תוכלו לקבל טעימה קצת מכל דבר. נופים משגעים, ושווקים מקסימים שבהם תוכלו לקבל גם מההווי המקומי. מפלי איגואסו הם מפלים עוצרי נשימה, שאתם כמובן לא יכולים לפספס אותם כאשר אתם מגיעים לבקר במדינה.

ביטוח נסיעות לפרגוואי – לא עמוסה ומחכה רק לכם!

עוד דבר שעשוי לשכנע אתכם להגיע דווקא לפרגוואי זה שלא תמצאו בה כל כך הרבה תיירים כמו בשאר המדינות בדרום אמריקה. כך שאם נמאס לכם להרגיש כאילו אתם מטיילים בישראל או בכל מקום אחר בעולם, בפרגוואי אתם תוכלו להרגיש את המדינה בדיוק כפי שהמקומיים נוהגים להרגיש אותה.

אז לפני שאתם סוגרים טיול באחת מהמדינות המוכרות ביותר בדרום אמריקה, שווה לנסות לחשוב על מדינות שאולי יפתיעו אתכם לטובה. פרגוואי ללא ספק היא אחת מאותן מדינות שיכולות להשאיר עליכם רושם מאוד חזק, רושם שייקח לכם הרבה מאוד זמן לשכוח ממנו – וזה ללא ספק יהיה שווה הכל.

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?