באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לפנמה

פנמה היא המדינה שמחברת את יבשת דרום אמריקה עם יבשת מרכז אמריקה. פנמה היא אחת מהמדינות המתקדמות ביותר ביבשת מרכז אמריקה, כך שאם אתם שואפים לטייל במדינה מתקדמת – היא ללא ספק הבחירה האידיאלית. תוכלו לחוות מצד אחד את כל היופי של מרכז אמריקה, אך בו בזמן להנות מאווירה מתקדמת ומבניינים מרשימים בעיקר כאשר אנו מדברים על הערים הגדולות במדינה.

חופי הים של פנמה הם פשוט חוויה שאסור לכם לפספס, איי סאן בלאס הם אחת מהאטרקציות הטובות ביותר שתוכלו לבקר בהן. אתם תוכלו להגיע לאיים מבודדים, כאלה שאולי יצא לכם לראות אך ורק בטלוויזיה. אתם תוכלו לבלות שם ימים ארוכים, וכל זאת רחוק מהעיר הגדולה.

אם אתם חובבים קניות, תוכלו למצוא בפנמה את אחד מהקניונים הכי גדולים בעולם – הקניון עצמו נמצא בעיר הבירה שהיא פנמה סיטי. כך שאם אתם חושקים בקניית מותגים או שסתם בא לכם לחוות את האווירה המקומית, הקניון הזה הוא ללא ספק המקום שבו תוכלו להרגיש את כל הדברים האלה.

כמובן שאתם לא יכולים לצאת לטיול מבלי לעשות ביטוח לפנמה, כך תוכלו לדעת שאתם יכולים לנפוש בראש שקט. חופשה בראש שקט היא קריטית, למרות שמדובר על מדינה שהיא יחסית מתקדמת בהשוואה למדינות האחרות במרכז אמריקה – אתם לא באמת יכולים לדעת איך הטיול שלכם עומד להתפתח בהמשך.

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?