באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לספרד

ביטוח לספרד

לא סתם ספרד היא אחת מהמדינות שמגיעים אליה הכי הרבה תיירים. מידיי שנה עוברים במדינה לא פחות מ-50 מיליון מבקרים ממדינות שונות בעולם, כמובן שגם כמה מאות אלפי ישראלים. התיירים הישראלים יודעים מה טוב, ובגלל זה הם מחליטים לבחור דווקא במדינה הזאת בהשוואה למדינות אחרות באירופה. עשיתם ביטוח לספרד? כעת כל מה שנשאר לכם זה לעלות על המטוס ליעד בלתי נשכח.

זה לא משנה אם תחליטו להעביר את החופשה במדריד או בברצלונה, לכל אחת מהערים הללו יש המון מה להציע. בין אם מדובר על בניינים עם היסטוריה עשירה או על אטרקציות שישדרגו את החופשה שלכם. בנוסף יש עוד לא מעט עיירות קטנות, שגם הן יחייבו אתכם להגיע אליהן.

אי אפשר שלא לדבר על חופשה בספרד מבלי לדבר על כדורגל, מדובר על ענף הספורט המוביל בספרד וגם כאן אצלנו בישראל. לא מעט ישראלים מגיעים לספרד על מנת לראות את אחת מהקבוצות הגדולות במדינה משחקת, מדובר על חוויה שיכולה לשדרג את הטיול כולו.

אולי זה ישמע לכם מעט מוזר, אך אפילו תוכלו להגיע לספרד לחופשת בטן גב קלאסית. במדינה תוכלו למצוא לא מעט יעדי תיירות הכל כלול עם מלונות ברמה הכי גבוהה שיש. חופשה שיכולה לאפשר לכם לצבור כוחות ולהטעין את המצברים לקראת ההמשך, חופשה שהייתם יכולים רק לחלום עליה עד לא מזמן.

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?