באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות ליוון

ביטוח לייון

אם בעבר טיול ביוון היה נחשב כאופציית ברירת מחדל, כיום מדובר על טיול מאוד מבוקש. לא מעט מטיילים מעדיפים לטייל דווקא ביוון, ולא באף מדינה אחרת בעולם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לארוז מזוודה ולסגור ביטוח ליוון. בתוך זמן קצר תוכלו לעלות על טיסה לאחד מהיעדים הכי מפתיעים שתוכלו לבקר בהם.

יוון בשונה ממדינות אחרות באירופה מציעה בעיקר חופשת בטן גב מפנקת, כך שאם זוהי החופשה המועדפת עליכם – יוון היא הכתובת. במדינה תוכלו למצוא לא מעט איים שמיועדים אך ורק לחופשות מהסוג הזה, איים עם מלונות יוקרתיים שיהפכו את החופשה כולה להיות כזאת שלא תוכלו לשכוח כל כך מהר.

בנוסף חיי הלילה ביוון הם משהו מיוחד, חיי לילה שלא תוכלו למצוא באף מדינה אחרת. כך שאם אתם חושקים במדינה שתציעה לכם גם חיי לילה ענפים, חופשה ביוון יכולה לגמרי לעלות מעל לציפיות שלכם. אי אפשר שלא לציין לטובה גם את המסעדות המגוונות שיש במדינה הזאת כמעט בכל פינה.

נמאס לכם לצאת לחופשות רגילות באירופה? לא רוצים למצוא את עצמכם על מטוס במשך שעות ארוכות? חופשה ביוון היא ללא ספק אחת מהבחירות הכי טובות שתוכלו לעשות. במרחק טיסה קצר תוכלו להגיע לגן עדן של ממש, גן עדן שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בעולם – לא משנה בכמה מדינות יצא לכם לבקר.

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?