באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לטורקיה

ביטוח לטורקיה

היחסית הדיפלומטיים בין ישראל לטורקיה ידעו עליות ומורדות לאורך השנים האחרונות, אך מה שבטוח זה שהתייר הישראלי לא ויתר על טורקיה. אפילו שהיחסים בין המדינות היו בשפל חסר תקדים, עדיין היה אפשר לראות לא מעט תיירים ישראליים שהיו גודשים את טורקיה. כך שיש לכך סיבה, ואחרי שתעשו ביטוח לטורקיה תוכלו גם אתם לעלות על מטוס ולגלות את המדינה המקסימה הזאת עם התרבות העשירה.

התרבות בטורקיה משלבת גם תרבות מזרח תיכונית, אותה תרבות שאנו מכירים מישראל – אך גם לא מעט מהתרבות האירופאית. הרי זה טבעי מכיוון שטורקיה היא המדינה היחידה בעולם ששוכנת בשתי יבשות שונות – אסיה ואירופה. כך שזה כבר מבטיח לכם שהולך להיות טיול הרבה יותר מיוחד ממה שאתם חושבים לעצמכם.

בנוסף תוכלו למצוא לא מעט מלונות ברמה מאוד גבוהה בטורקיה, כך שגם כאלה שחולמים על חופשת בטן גב יכולים למצוא את עצמם בחופשה חלומית בטורקיה. טורקיה מיועדת גם לכאלה שאוהבים לטייל ולחרוש את המדינה, וגם לכאלה שרוצים להנות מחופשה רגועה מבלי לעשות יותר מידיי מאמץ או יותר מידיי זיעה.

אם לא די בכך, טורקיה היא אחת מהמדינות שהכי קרובות לישראל – כך שמדובר על טיסה מאוד קצרה. אז אם אין לכם יותר מידיי זמן לבלות בחו"ל, טורקיה היא אחד מהיעדים הנהדרים שבהם תוכלו לבלות חופשה קצרה אך מאוד משמעותית.

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מספקת ביטוח נסיעות לחו"ל שיעניק לכם שקט נפשי וכיסוי מלא למקרה של אירוע לא צפוי.

בין אם זה טיפול רפואי לא צפוי, מטען שאבד או ניזוק בדרך, מכשיר אלקטרוני שנגנב בחו"ל או טיסה שבוטלה באופן חד צדדי, הראל תספק לכם את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר.

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מתגאה במערכת תביעות On-line נגישה וקלה לתפול עם תשלום הוצאות רפואיות מיידי ומוקד סיוע טלפוני במקרה של אשפוז חירום בחו"ל.

בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מכסה מקרים של ביטול נסיעה או חזרה מוקדמת אל הארץ עקב מחלה, אשפוז או מוות של בן משפחה קרוב.

נגישות
× אפשר לעזור?