באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות להונדורס

ביטוח נסיעות להונדורס

החלטתם לצאת לטייל באחת מהמדינות הכי מסקרנות בעולם? אנו כמובן מדברים על הונדורס, שלא מעט תיירים ישראלים מחליטים לדלג עליה. חשוב מאוד שתעשו ביטוח להונדורס, כי מדובר על מדינה קצת פחות יציבה מכל שאר המדינות במרכז אמריקה – כך שטיול במדינה ללא ביטוח יכול להיות מעט מסוכן ואתם צריכים לקחת את הנושא הזה בחשבון כבר ביציאה מהארץ.

בשנים האחרונות יותר ויותר תיירים מתחילים לחקור את הונדורס ולהבין כי מדובר על אחד מהמקומות הכי קסומים במרכז אמריקה. המדינה מציעה נופים מדהימים בדומה לרוב מדינות מרכז אמריקה, אך תוכלו למצוא בה אטרקציות שייחודיות אך ורק למדינה הזאת. כך שאם אתם רוצים לחקור מדינה שלא הייתם מבקרים בה בעבר הונדורס היא ללא ספק היעד.

ביטוח נסיעות להונדורס – כיצד להכנס?

ישראלים שאין להם דרכון זר, צריכים להשיג אשרה מיוחדת על מנת להיכנס למדינה. תוכלו לעשות זאת בשגרירות של הונדורס בתל אביב או אם אתם מגיעים ממדינה אחרת תוכלו לעשות זאת בשגרירות הישראלית של אותה מדינה. אל תשכחו להנפיק את האשרה לפני שאתם עוברים את הגבול.

אז אם נמאס לכם לראות את כולם מטיילים בדיוק באותן המדינות במרכז אמריקה, אתם יכולים לבקר בהונדורס ואתם בטח לא תתאכזבו. עד לא מזמן המדינה הזאת הייתה מאוד מסוכנת, אך כיום כבר הרבה יותר בטוח לטייל בה – אז אל תפספסו את ההזדמנות הזאת.

לא משנה לאן טסים

ביטוח נסיעות לחו"ל של קשרים סוכנות לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?