באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לארצות הברית

ביטוח נסיעות לארה"ב

ארה"ב היא המדינה היחידה בעולם שבה כל חלום קטן יכול להפוך לחלום גדול. גורדי השחקים והתרבויות המגוונות הם חלק בלתי נפרד מהצביון של המדינה, והמסיבה הזאת אנשים מכל רחבי העולם רוצים גם הם לקבל טעימה קטנה מהחלום האמריקאי. טיול בארה"ב יציע לכם נופים וחוויות שתוכלו לחוות אך ורק במדינה הקסומה הזאת.

אחרי שתסגרו ביטוח לארה"ב, תהיה לכם הזדמנות לבקר במדינה השלישית בגודלה בעולם – אך יש כאלה שיגידו כי מדובר על המדינה החזקה ביותר. ארה"ב מורכבת מ-50 מדינות שונות, כאשר 48 מדינות מחוברות האחת לשנייה ביבשה ועוד 2 מדינות נמצאות כאיים אי שם בתוך מי האוקיינוס האטלנטי.

ביטוח נסיעות לארה"ב – כל מה שחלמתם בהישג יד

יש הרבה מאוד סיבות שאנשים מכל רחבי העולם חולמים להגיע לארה"ב. בארה"ב תוכלו למצוא את כל מה שאתם חולמים להשיג – בין אם מדובר על חיי הלילה המהנים של ניו יורק, בין אם מדובר על בתי הקזינו הענקיים של לאס וגאס או בין אם מדובר על המוזיאונים הייחודיים שתוכלו למצוא בוושינגטון הבירה.

מכיוון שתוכלו למצוא בארה"ב מגוון רחב של פעילויות ודברים לעשות, היא ללא ספק אחד מהיעדים הטובים ביותר שתוכלו לבקר בהם. יעד שיהיה לכם מאוד קשה לשכוח אותו, ויש כאלה שזוכרים את הטיול שלהם לארה"ב לכל החיים. אז גם לכם יש הזדמנות להגיע לאחת מהמדינות הכי יפות והכי מרשימות שתוכלו לבקר בהן.

ביטוח נסיעות לארצות הברית בזמן הקורונה

הפוליסות ליוצאים לארה"ב תלויה בהצהרת המבוטח על קבלת "דרכון ירוק" או מסמך רשמי אחר של משרד הבריאות, המעיד על חיסון/פטור מבידוד עקב החלמה מקורונה.
יודגש: 
• ילדים מתחת לגיל 16 הנוסעים עם הוריהם, יהיו פטורים מהצגת אישור על חיסון בנסיעה לארה"ב.
• רכישת הביטוח לארה"ב תתאפשר בכל גיל ובכל מצב רפואי, בכפוף לחיתום רפואי.
• הכיסוי הביטוחי לארה"ב כרוך בעלות דיפרנציאלית שתתוסף לפרמיית הבסיס.

ביטוח נסיעות לארה"ב – השינויים בעקבות הקורונה

חשוב להיות מבוטחים בצורה הטובה ביותר, כאשר אנחנו נוסעים ליעדים בחו"ל בוחרים בביטוח הנכון ביותר. בעקבות המצב החדש שנוצר בכל העולם היה צורך לשנות את הפוליסות הקיימות באופן יסודי על מנת להתאים אותם למצב החדש שנוצר.
אפשרות לרכישת הפוליסה בחיתום רפואי לגילאי 71 פלוס והעיקר – הוזלה דרמטית בתעריפים.
אחת ההוזלות הבולטות היא תוספת קורונה – 1.20 דולר ליום עד גיל 60 ו-1.80 דולר ליום גילאי 60-69.​​​​​​​
בפספורט קארד לקחו את הביטוח והוציאו פוליסה חדשה, דינמית ומקיפה שנותנת מענה לאתגרים והבעיות החדשות שצצו בעקבות מגפת הקורונה. 
השינויים העיקריים שבוצעו בפוליסה החדשה הם:
  • הכיסוי כולל אשפוז וטיפול רפואי בעקבות מגיפת הקורונה.
  • ניתן לרכוש כיסוי לביטול הנסיעה בשל הידבקות בקורונה עם החזר של עד 4,000$.
  • כיסוי להחזר הוצאות בגין הארכת השהיה בחו"ל בעקבות הידבקות בקורונה.
  • ניתן לרכוש את הביטוח בכל גיל אך בשל גרומי הסיכון לגילאים מבוגרים, הליך החיתום מעל גיל 70 הוא מעמיק יותר וניתן לרכוש את הביטוח רק למדינות ירוקות.
  • גידול בסיכון עלות הביטוח השתנה ונקבעת כעת בהתאם לגיל המבוטח ובהתאם למדינת היעד שאליה מעוניינים לטוס.
  • תקופת הביטוח המרבית היא 30 יום וניתן לרכוש את הביטוח עד 30 יום לפני הטיסה.

ביטול נסיעה והחזר כספי עבור עלות הנסיעה לארצות הברית בזמן הקורונה – חובה!

הזמנתם כרטיס טיסה, חשוב מיד אחרי לרכוש גם ביטוח רפואי לחו"ל שיכסה אתכם במקרה של בעיה רפואית, או במקרה של ביטול הנסיעה.

הסיבה שאתם צריכים לרכוש ביטוח עבור הנסיעה לחול היא שהביטוח הרפואי דרך קופת חולים או דרך הביטוח בריאות הפרטי לא מכסה טיפולים בחו"ל כאשר אתם נמצאים מחוץ לארץ.

כלומר אם חס ולילה תזדקקו ללכת לבית חולים או אפילו רופא "על הדרך"  הדבר יהיה על חשבונכם אם לא רכשתם ביטוח נסיעות לחו"ל לפני הנסיעה ומשום שהרפואה בחו"ל היא לא זולה בכלל ואין לדעת מה ואיך יקרה, חשוב לבטח את עצמכם בעזרת ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכנות לביטוח. 

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?