באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לאיטליה

ביטוח לאיטליה

לא סתם איטליה היא אחת מהמדינות הכי אהובות על המטייל הישראלי, כמעט כל מי שביקר במדינה יכול לספר לכם כי אנו הישראלים מרגישים בה הכי בנוח. סגרתם ביטוח לאיטליה? כעת תוכלו למצוא טיסה, ולבחור את האזור שבו תרצו לטייל. תוכלו לבקר בצפון איטליה, במרכזה או בדרומה, כאשר לכל אזור יש את הייחודיות שמאפיינת אותו.

בצפון איטליה תוכלו למצוא טעימה קטנה מכל מה שיש לאיטליה להציע. מצד אחד בצפון תוכלו למצוא נופים מדהימים, אך בו בזמן גם ערים גדולות עם לא מעט אטרקציות שתוכלו לעשות. רוב התיירים שמבקרים באיטליה מעדיפים קודם כל לבקר בצפון איטליה ורק לאחר מכן בכל שאר המקומות האחרים.

במרכז איטליה אתם תוכלו לבקר בעיר הבירה רומא, מדובר על טיול שמיועד לכאלה שמחפשים יותר טיול בעיר ופחות לראות נופים. רומא היא עיר מאוד מיוחדת שתציע לכם כמעט את כל מה שתחפשו בחופשה מושלמת, העיר מציעה אוכל משובח ובתי מלון גדולים מאוד שתהנו בהם מאוד.

בדרום איטליה תוכלו ליהנות בעיקר מנופים משגעים, יש כאלה שיגידו כי מדובר על האזור עם הנופים הכי יפים שיש. עיירות ציוריות ולא מעט כפרים שכוחי אל, כאלה שאתם תרגישו שאתם הראשונים שמגיעים אליהם. טיול בדרום מתאים לכאלה שלא רוצים לטייל בעיר, ומעדיפים לבקר במקומות עם נופים שלא ניתן לשכוח אותם כל כך מהר.

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?