ביטוח ביטול טיסה – לטוס בראש שקט

ביטוח ביטול טיסה – להיות מוכנים לכל תרחיש

אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה בין היום שבו אתם מזמינים את כרטיס הטיסה לטיול המשפחתי הקרוב שלכם, לבין יום הטיסה עצמו. ישנם אירועים לא צפויים שבהחלט יכולים להרוס לכם את התוכניות, אם אתם לא לוקחים אותם בחשבון. זוהי אחת מן הסיבות שבגללן בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מוכנים להשקיע משאבים ברכישה של ביטוחים ייחודיים, כמו למשל ביטוח ביטול טיסה, שעולים לא מעט כסף אבל בהחלט יכולים לענות על צרכים מורכבים ומפתיעים. רכישת ביטוח ביטול טיסה היא החלטה שאתם צריכים לקבל מיד עם ההזמנה של כרטיסי הטיסה ולכן יכול מאוד להיות שתרצו לתכנן מראש את הרכישה של ביטוח ביטול טיסה, בדיוק כמו שאתם מתכננים את הטיול שלכם.

רכישת ביטוח ביטול טיסה – מה צריך לדעת על התהליך

רגע לפני שאתם סוגרים את כרטיס הטיסה הקרוב לכל המשפחה בחופשת הקיץ, חשוב לנסות להבין האם יש סיכוי של אחד מבני המשפחה לא יצליח לעלות על הטיסה ולצאת אתכם לחוויה משפחתית מרגשת. בין שמדובר על בעיה בריאותית או בעיה רפואית ובין שמדובר על בעיה במקום העבודה, הסיטואציה של ביטול הטיסה היא לחלוטין אופציה ריאלית שעומדת על הפרק. בהשקעה כספית קטנה יחסית, במיוחד לאור העובדה ששילמתם מאות דולרים על כרטיסי טיסה, אתם יכולים להבטיח שבין המשפחה אשר לא יכול לצאת לטיול, לא יפסיד את כספו וירגיש שהוא יצא נפסד מן ההחלטה.

יחד עם זאת חשוב להבין כי רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל שכולל בתוכו ביטוח ביטול טיסה עומדת גם היא תחת תנאים והגבלות. למשל, ככל שאתם רוכשים את ביטוח ביטול הטיסה רחוק יותר ממועד הרכישה המקורי של כרטיסי הטיסה, כך ההחזר אותו אתם עומדים לקבל על כרטיס הטיסה יהיה נמוך יותר. במקביל אם מדובר על טיסות צארטר או טיסות לואו קוסט, עלות החזר יכולה להיות גם היא חלקית בלבד. ואלו הם פרמטרים שאתם רוצים לקחת בחשבון כאשר אתם רוכשים ביטוח כל כך חשוב ויקר.

חברות ביטוח אמינות – שישמרו על הזכויות שלכם

אל תוך אי הוודאות נכנסות חברות הביטוח נסיעות ותפקידן הוא אחד – לאפשר לכל נוסע שהוא רוצה לבטל את כרטיס הכניסה שלו מכל סיבה שהביטוח מכסה, לקבל את כספו במהירות. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה אתם רוצים למכור חברת ביטוח מנוסה וותיקה בתחום, עם מוניטין חיובי בכל מה שנוגע להחזרת הכספים ללקוחות המבטלים טיסה.

ראו עוד: ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי ניתוח | ביטוח נסיעות לחו"ל לסטודנטים |

ביטוח ביטול טיסה

ביטוח לקנדה

ביטוח נסיעות לקנדה קנדה היא המדינה השנייה בגודלה בעולם, המדינה היחידה שיותר גדולה ממנה היא רוסיה. אך בשונה מרוסיה שהיא יחסית צפופה, קנדה היא אחת

קרא עוד »

ביטוח לויאטנם

תעשו ביטוח לויאטנם, תמצאו את בית המלון המועדף עליכם – ואתם לגמרי תהיו על הגל. אתם תוכלו לראות איך הטיול שלכם מקבל שדרוג משמעותי, ואתם תוכלו להיות בידיעה שהטיול הקרוב שלכם הולך להיות שונה בתכלית מכל טיול אחר שיצא לכם לצאת אליו בעבר ואפילו גם בעתיד.

קרא עוד »