ביטוח נסיעות לחו"ל לסטודנטים

לרכישה מול נציג:

ביטוח נסיעות בחו"ל לסטודנטים – ללמוד בראש שקט

טסים לעשות תואר באירופה או באמריקה? אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל!

ביטוח נסיעות לחו"ל לסטודנטים נוצר בדיוק עבור כאלה שהחלו תואר אקדמאי בחו"ל, זמן הלימודים יכול לקחת בין שלוש לחמש שנים, כאשר במהלך כל הזמן הזה הסטודנט צריך לשרוד כלכלית בכוחות עצמו במדינה זרה. אין זה פלא אם כן שסטודנטים רבים עושים השוואות מחירים רבות לפני שהם בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל .

כיסוי ביטוחי להשכלה ללא דאגות

אצלנו בארץ יש לכולם ביטוח בריאות ממלכתי, זול ונגיש. לכן, אנשים רבים אינם מעלים על דעתם כמה יקרה עלולה להיות רפואה פרטית במדינה זרה. לדוגמא, בארה"ב יום אשפוז אחד יכול לעלות עשרות אלפי שקלים ללקוח לא מבוטח. 

כמובן שהמחיר הגבוה של הטיפולים הרפואיים בחו"ל הופך את רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לסטודנטים למשתלם מכל בחינה. לפעמים, אפילו ביקור יחיד אצל רופא יכול לעלות יותר מסכום הביטוח עבור שנה שלמה! 

מחיר מיוחד לסטודנטים בחול

אנחנו יודעים שמגורים בחול ולימודים בחול זה יקר, ולכן בואו תעשו השואת מחריים כדי למצוא את ביטוח הסטודנטים הזול והמשתלם ביותר.

שימו לב לתנאי העסקה כי לפעמים ביטוח זול יותר דורש השתתפות עצמית גבוהה יחסית וזה לא שווה את זה. קחו ביטוח בסיסי, שמסה אתכם מבחינה רפואית בעת שהות בחו"ל, ותדאגו לדווח במדויק.

ביטוחים לשנה שלמה

יש ביטוחים שמאפשרים לכם לקבל ביטוח לשנה שלמה במחיר אחיד. אם אתם נמצאים רוב השנה בחו"ל, ייתכן ותכנית זו משתלמת עבורכם יותר. לעומת זאת, אם אתם חוזרים לארץ בין הסמסטרים- ייתכן ותרצו לרכוש ביטוח לחודשים בהם אתם נמצאים בחו"ל בלבד.

חשוב להתאים את סוג הביטוח אל סוג המדינה בה אתם הולכים ללמוד. אם אתם הולכים לעשות סמסטר חורף בשווייץ – בקשו מחברת הביטוח אופצייה להרחבת ביטוחי ספורט חורף לצורך סוף שבוע מדהים באלפים (רוב החברות יאפשרו לכם לשדרג את הביטוח לימים מסויימים גם כשאתם כבר בחו"ל אם ביקשתם מראש אופציה לדבר כזה). או שתקחו עמכם ביטוח פספורטקארד שמכסה אתכם בזמן אמת.

השוואת מחירים

ישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים – ובצדק. קשה למצוא דבר שיטריד ישראלים יותר מלגלות שעבדו עליהם, והם נאלצו לשלם מחיר גבוה מהדרוש בלי סיבה טובה.

אנחנו פה כדי לעזור לכם ולוודא שתמצאו את הדיל הטוב ביותר. 

מנוע השוואת המחירים המושכלל של 'קשרים' סורק את מאגרי המידע של חברות הביטוח, משווה ביניהם ומגיש לכם את המידע בצורה נגישה, ברורה ובהירה. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא לכם את הביטוח המשתלם ביותר- עבורכם. 

בין אם אתם בעלי בעיה רפואית קודמת, נוסעים לטיול טרקים מטורף או סתם טסים לחופשה רגועה- אצלנו ב'קשרים' תמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים, בקלות ובמהירות. אנו מעניקים שירותי כיסוי ביטוח למגוונים מבוטחים כולל ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים, ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון ועוד

 

פוסטים אחרונים
ביטוח נסיעות לאסיה
ביטוח נסיעות לאסיה

מחפשים יעד חדש בעולם שבו תוכלו לבקר? אם נמאס לכם מהטיולים באירופה, והמזרח לא ממש קורץ לכם – יש יבשת אחת שהיא מסקרנת במיוחד. אנו כמובן מדברים על יבשת אפריקה, ואחת המדינות הדומיננטיות ביותר ביבשת היא כמובן דרום אפריקה. אז אם אתם סוגרים ביטוח לדרום אפריקה, שווה לכם לשמוע מה הפך את אפריקה הדרומית להיות אחת מהפנינות ל היבשת כולה.

קרא עוד »
מדוע כל כך משתלם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
תוקף הדרכון ואיך זה עובד

בעולם היום, רבים מבקשים לצאת מהמדינה ולבצע נסיעות לחו"ל. תוקף הדרכון הוא פרמטר חשוב וחיוני לכניסה למדינה, וכך גם לצאת מהמדינה. אבל מה זה בדיוק תוקף הדרכון ואיך זה עובד?

קרא עוד »