פספורט קארד ביטוח נסיעות לחו"ל - באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח הנסיעות שמאפשר לך לנסוע לחו"ל בראש שקט

 • ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד
 • החזר הוצאות בגין הארכת השהיה בחו"ל  בעקבות הידבקות בקורונה
 • אשפוז וטיפול רפואי בעקבות הידבקות בקורונה
 • כרטיס מגנטי מהפכני לתשלום הוצאות רפואיות.
 • מענה אנושי 24/7 בטלפון,
 • בוואטסאפ ובמסנג'ר

פספורט קארד

חברת פספורט קארד כבר מזמן הפכה לביטוי שגור בעולם הנסיעות ונחשבת לחברה המובילה בישראל והמובילות בעולם הביטוחים. החברה נותנת לכם את האפשרות ליהנות משירות מקצועי, דיגיטלי, מהיר ומפעילה מערך תביעות אשר שינה כבר מזמן את כל מה שהכרנו לפני על עולם ביטוח הנסיעות. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של קשרים סוכנות לביטוח פה לעשות לכם סדר.

תוכן עניינים

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד:

הבחירה הטבעית של מיליוני מטיילים בעולם
בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר ישראלים אשר מבינים את החשיבות בפנייה אל חברה המתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל אשר תדאג לתת להם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת לפני כל טיסה, חופשה ו/או ביקור המתבצע מחוץ לארץ. כיום אנו רואים מגוון רחב של ביטוחים ברמות משתנות וקיים הצורך בהתאמה אישית של פוליסה המכסה נושאים רבים במהלך השהות – החל מביטוח מזוודה, תאונות, מחלות, פינוי, חילוץ והצלה, ביטוח למכשור טכנולוגי (טאבלט, פלאפון ומחשב נייד בהתאמה) ועוד.
פספורט קארד נחשבת כיום לאחת מן חברות הביטוח המובילות ביותר בעולם ולבחירתם של הישראלים. פספורט קארד הינו ביטוח הנסיעות הראשון בעולם אשר משלם לכם על המקום, פספורט קארד הינה חלק מקבוצת DavidShield אשר הוקמה בשנת 1999. חברת ביטוח הנסיעות הוקמה בשנת 2011 ומציגה פתרונות חדשניים ומהפכניים בעולם ביטוחי הנסיעות לחו"ל – בין היתר אנו רואים את היכולת לקבל תשלום בזמן אמת באמצעות כרטיס חיוב נטען ייעודי (אשר מצטרף אליכם למהלך כל השהות). באמצעות כרטיס זה תוכלו לשלם עבור כל אירוע ביטוחי בחו"ל, משיכת כספים מכספומט במקרה הצורך, תרופות, תשלום לרופאים ועוד.
הכרטיס הייעודי של פספורט קארד הפך לאייקון בעולמות ביטוח הנסיעות בחו"ל וכיום לכרטיס מתלווה אפליקציה(Passport Card Pocket), תוכלו להטעין את הכרטיס בלחיצת כפתור דרך האפליקציה ו/או ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות במגוון רחב של ערוצים משתנים – אפליקציה, טלפון, פייסבוק וגם דרך הוואצאפ.
פספורט קארד חרטה לדגלה מקצועיות, אמינות ושירותיות ומפעילה מוקד שירות הזמין עבורכם 24/7 לאורך כל ימות השנה – כך שתוכלו לקבל מענה מהיר ואיכותי תחת קורת גג אחת.

מהו ביטוח פספורט קארד

ביטוח נסיעות פספורט קארד היא דרך קלה וחדשה לביטוח נסיעות לחו"ל – כרטיס אשראי נטען שאתם טוענים לפני כל נסיעה. כרטיס זה הוא בעצם הכרטיס ששומר עליכם מפני כל מחלה. לא מרגישים טוב? זקוקים לטיפול רפואי? צרו עימנו קשר ואנחנו נפנה אתכם למרפאה בקרובה ביותר. כל ההוצאות הרפואיות ישולמו מהכרטיס הנטען וכך לא תצטרכו להתעסק בתביעות מסובכות, הוצאת מסמכים ממקום האשפוז וחודשים או שנים עד רגע תשלום הפיצוי. השירות מתאים לכל המדינות וסוגי הקליניקות שניתן למצוא. הכרטיס הנטען של passport card נשאר איתכם לטיסה הבאה, לפני הטיסה חדשו את הכרטיס הנטען באפליקציה וטוסו לשלום. בנוסף נסיעות לחו"ל פספורטקארד מציעים ביטוח שנתי לטסים בתדירות גבוהה. אנו חוסכים לכם את ההתעסקות בחיפוש אחר המחיר הזול והכיסוי המלא ומציעים לכם ביטוח נסיעות פספורטקארד במחיר סופר משתלם.

האם כל אחד יכול לבטח את עצמו בפספורט קארד?

אנשים רבים רואים את ביטוח הנסיעות של פספורט קארד בתור ביטוח נסיעות "פרימיום", זה לא מפתיע אותנו מאחר ומדובר באחד מן חברות הביטוח המובילות ביותר בעולם הנסיעות. החברה נותנת לכל אחד מן קהל לקוחותיה את התחושה שהוא הלקוח היחידי של החברה ומוקצים בו מרבית המשאבים – השילוב של מקצועיות, זמינות, אפליקציה בה ניתן לקבל כסף בלחיצת כפתור, שירות לקוחות הפועל 24/7 ו"כרטיס אשראי" ייעודי של החברה המונפק בצורה ייעודית עבורכם גורמים לתהיות אצל אנשים רבים אשר חושבים כי מדובר בביטוח לאנשים מסוימים בלבד.
פספורט קארד עבדה ללא לאות במשך השנים על מנת לבנות "סטטוס קוו" חדש בעולמות הביטוח, עושה זאת בהצלחה ומיקמה את עצמה כחברה המובילה ביותר כיום לביטוחים. אנו למדים כי פספורטקארד מתאים לכל סוגי הנוסעים ולכל סוגי הנסיעות לחו"ל – בין אם מדובר בנסיעה משפחתית, טיול סקי, טיולי אקסטרים ו/או טיול חובק עולם. מדובר בביטוח המתאים גם למשקי בית פרטיים וגם לעסקים ויזמים. כמו כן אנו למדים כי ניתן למצוא פתרונות ביטוח למצבים של רילוקיישן בהתאמה.

פספורט קארד: מאיפה אנחנו מקבלים את הכרטיס?

דובר על כרטיס האשראי של פספורט קארד רבות, אנשים רבים תוהים איך ומאיפה מקבלים את הכרטיס. לעיתים משקי בית רבים נזכרים לעשות את הביטוח "ברגע האחרון" ומנסים להבין מה ניתן לעשות עם עניין הכרטיס. למעשה האיסוף של כרטיס האשראי של פספורט קארד צריך להיות הדאגה האחרונה שלכם. כיום ניתן לאסוף את הכרטיס ממגוון רחב של מקומות – טרמינל 1, טרמינל 3, BE מבית סופר פארם.

פספורטקארד פוליסה: עיקרי הפוליסה

פספורטקארד פוליסה הינה פוליסת ביטוח מודולארית הניתנת להתאמה אישית ומציעה מגוון רחב של פתרונות ביטוח ומגוונים לצד סל הרחבות הניתנים לבחירה. הוצאות רפואיות בחו"ל:
 • הוצאות רפואיות בחו"ל לרבות בדיקות אבחון, בדיקות רופא, פינוי רפואי, יבשתי, אווירי או ימי ו/או הטסה רפואית – עד לגובה של כ – 5 מיליון דולר.
 • תרופות שלא במסגרת אשפוז בחו"ל
 • טיפול חירום בשיניים
 • החזר הוצאות עקב שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח
 • הוצאות נסיעת חירום של מלווה מישראל למקום אשפוז של המבוטח בחו"ל
 • העברת גופה
 • איתור, חיפוש וחילוץ – עד 250,000 דולר (ניתן להסיר פוליסה זו מן הפוליסה הבסיסית)
 • חבות כלפי צד ג' – עד 100,000 דולר (ניתן להסיר פוליסה זו מן הפוליסה הבסיסית).
לצד אלו אנו רואים הרחבות נוספות תמורת דמי ביטוח נוספים:
 • כבודה
 • פריט יקר ערך
 • קיצור נסיעה
 • ביטול נסיעה
 • מקיף קורונה הוצאות מיוחדות (ביטול נסיעה, בידוד בחו"ל ו/או הארכת שהייה עקב מגיפה)
 • הרחבה לכיסוי הוצאות החמרה של מצב רפואי קיים – יש לבצע זאת אל מול סוכן ביטוח מורשה ולאחר אישור וחיתום של פספורטקארד
 • הריון עד שבוע 32
 • הוצאות רפואיות כתוצאה מספורט אתגרי
 • הוצאות רפואיות כתוצאה מספורט חורף
 • סקי פס – במקרה שלא ניתן לגלוש עקב בעיה רפואית (החזר לסקי פס)
 • הוצאות רפואיות כתוצאה מפעילות ספורט במסגרת קבוצתית ו/או תחרותית
 • גניבת מכשירים – מכשיר סלולרי, מחשב נייד, טאבלט, גניבת מצלמה (כל אחד מן הביטוחים ניתנים בהרחבה לחוד)
 • השתתפות עצמית ברכב שכור
 • ביטול נסיעה עקב פעילות מבצעית
 • תאונות אישיות
 • הרחבה לכרטיס בילוי
יש לעיין בפוליסה לקבלת המידע המלא אודות תנאי הכיסוי. הנוסח הקובע הינו נוסח הפוליסה בלבד. השתתפות עצמית בסך 50$ בכל מקרה שהתשלום שולם ללא כרטיס PassportCard. כמו כן אנו ממליצים לכם בכל מקרה בו אתם רוצים להפעיל את אחד מן עיקרי הפוליסה לפנות אל סוכן הביטוח שלכם אשר יכווין אתכם וידע לתת לכם את המענה הטוב ביותר עבורכם לצד ליווי מקיף ומלא לכל שאלה וסוגיה.

פספורט קארד מחירים - לפי גילאים

מחירון פספורטכארד הבא משקף את מחיר חבילת הבסיס של PassportCard לביטוח על פי גילאים, בהמשך ניתן לראות מחירים להרחבות והתוספות השונות.

טווח גילאיםמחיר יומי תוספת מחיר החמרה בגין מצב רפואי קייםתוספת מחיר כיסוי לספורט אתגרימחיר תוספת כיסוי לטלפון סלולרימחיר בעבור כיסוי לגניבה של מחשב נייד או טאבלטתוספת מחיר לכיסוי לגניבה של מצלמה
0-182.73.50.51.60.50.5
19-602.73.50.51.60.50.5
61-654.150.51.60.50.5
66-70550.51.60.50.5
71-7516.1כלול במחיר הבסיס0.51.60.50.5
76-7925.3כלול במחיר הבסיס1.60.50.5
80-8425.3כלול במחיר הבסיס1.60.50.5
גיל המבוטחמחיר ליוםתוספת ארה"ב
0 – 602.70$0.60$
61 – 654.10$2.00$
66 – 705.00$4.00$
71 – 7516.10$2.80$
76 – 7925.30$8.00$
80 – 8425.30$8.00$

המחירים המוצגים הינם ב-$

פספורטכארד ביטוח: PassportCard Flight Delay

פספורטכארד ביטוח עובדים ללא לאות על מנת לספק לקהל לקוחותיהם ברחבי העולם את השירות הטוב ביותר מבין חברות ביטוח הנסיעות. בהנחה ורכשתם ביטוח של פספורט קארד תהיו זכאים להיות חלק מן שירות PassportCard Flight Delay ללא עלות כלל. בהנחה והגעתם לצ'ק אין בשדה התעופה וגיליתם שיש עיכוב של למעלה מ-שעה וחצי (כ-90 דקות) תוכלו להעביר את זמן ההמתנה לטיסה שהתעכבה ב – 1200 טרקלינים יוקרתיים ואיכותיים בקרוב למעלה מ – 650 שדות תעופה שונים ברחבי העולם. בטרקלינים אתם תהנו מן האפשרות לקבל גישה מלאה לאינטרנט לצד כיבוש גם בשעות היום וגם בשעות הלילה – כיף שפספורט קארד לצידכם.

לאחר רכישת הביטוח יש צורך להירשם לשירות PassportCard Flight Delay ולהפעילו, בהנחה ותהיו זכאים תקבלו שובר באימייל ותוכלו ליהנות ולחכות את הזמן שנותר בטרקלינים המובילים ביותר בעולם.

PassportCard Pocket: האפליקציה הייעודית של פספורט קארד

פספורט קארד עושה הכל על מנת להישאר בקדמת הבמה ולהצדיק את זה שהפכה לבחירתם הטבעית של המטיילים בעולם והשיקה בשנים האחרונות את האפליקציה Passportcard Pocket. באמצעות אפליקציה זו תוכלו לקבל מגוון רחב של טיפים ומידע אינפורמטיבי סביב הפוליסה שלכם, אפשרות להטעין את הכרטיס שלכם באופן ייעודי לשם תשלום עבור שירותי רפואה ורכישת ציוד במקרה של עיכוב ו/או אובדן של מטען.

מה היתרונות של אפליקציית PassportCard Pocket

אפליקציית פספורטקארד מאפשרת הגשת בקשה למימוש הביטוח בלי זמני המתנה בטלפון, בלי טפסים באימייל ובלי המתנה של חודשים לאישור התביעה.

האפליקייה מאפשרת מגוון פעולות, ביניהן איתור רופא והטענה עצמית של כרטיס האשראי.

האפליקציה חדשנית ונגישה לשימוש. אלו הפעולות אותם ניתן לעשות באפליקציה:

איתור רופא

האפליקציה מאתרת בקרבתכם רופאים ומרכזים רפואיים הנמצאים בהסכם עם פספורטקארד.

הטענת כרטיס פספורטקארד 

האפליקציה מאפשרת הטענה אוטונומית של כרטיס האשראי ללא המתנה לנציג אנושי.

מוקד שירות לקוחות 24/7

ניתן לבחור בין צ’אט לבין שיחה טלפונית עם נציג שירות של פספורטקארד, בכל שעות היום.

מידע זמין

ניתן לצפות במידע אודות פוליסת הביטוח, לעקוב אחר סטטוס התביעה ולהשתמש במאגר הטלפונים לשעת חירום.

רכישה חוזרת

יוצאים לחו”ל פעם נוספת? ניתן לחדש את הביטוח דרך האפליקציה ולהשתמש בכרטיס האשראי של פספורטקארד שברשותכם.

החשיבות ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

חיכיתם כל השנה לרגעו בו תטוסו יחד לחו"ל, תחוו ותעשו קצת בשביל עצמכם. אנו למדים כי תכנון נסיעה לחו"ל ברוב המקרים טומן בחובו לא מעט אתגרים ומחקר מקדים – בין היתר תכנון הטיול, בחירת מלון, טיסה, הכנת תקציבים, למיטיבי לסת שבינינו גם לוז לכל אחד מן הימים. אך אסור לנו לשכוח שיש דברים נוספים עליהם אנו נרצה לתת את הדעת ברגע שאנחנו מתכוננים לטיול – זהו ביטוח הנסיעות לחו"ל.

אנו רואים חשיבות רבה ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד, ביטוח זה נותן לנו מענה במגוון רחב של מקרים שמהם אנו נרצה להימנע – החל מביטוח מלא לאבדן של כבודה במדינת היעד, קבלת סיוע רפואי, ניתוחים, תרופות, איתור וחילוץ, גניבה של מכשור מתקדם (מחשבים, טאבלטים ומכשיר סלולר), הרחבה למקרים של אקסטרים ובתקופות בהם הקורונה חוגגת אז גם ביטוח במקרים של הידבקות בקורונה.

"נכנסתי לרכוש ביטוח אך יש כל כך הרבה ביטוחים – במה כדאי לבחור?"

החלטתם להצטרף אל מיליוני לקוחות של פספורט קארד ברחבי העולם, אין ספק שמדובר בבחירה נכונה. נכנסתם לאתר של חברת הביטוח וקיבלתם שוק קל, ראיתם מגוון רחב של פוליסות שונות, הייתם צריכים לענות על שאלות הקשורות למצבכם הרפואי ואתם תוהים איזה כיסוי אתם למעשה צריכים לטיול שלכם. אנו מאמינים כי ביטוח נסיעות צריך להיתפר בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולהיעשות בצורה מקצועית – לכן במקרים אלו אנו נרצה לפנות אל סוכן ביטוח המתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל אשר יאפיין יחד איתנו את סוג הטיול שלנו ואת הצרכים שלנו. ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד נחשב לבחירה הטובה ביותר – אך גם כשבוחרים את הטוב ביותר צריך להתאים אותו לצרכים שלנו.

"האם הכרטיס של פספורט כארד הינו חד ו/או רב פעמי?"

כרטיס הנסיעות של פספורט כארד הינו כרטיס אשר ניתן לעשות בו שינוי רב פעמי, לכן אין צורך לזרוק את הכרטיס לאחר שימוש אחד. יחד עם זאת אנו נרצה לבדוק שכרטיס הפספורט-כארד שלנו נמצא בתוקף לפני שאנחנו טסים. כמו כן, במקרה של אבדן כרטיס תוכלו להנפיק כרטיס בחינם בכל עת בטרמינל 1, טרמינל 3 וסטימצקי – פספורט כארד עושים הכל על מנת להקל עליכם ולהפוך את הנסיעה שלכם לנוחה הרבה יותר.

רכישת ביטוח פספורטקארד עושים עם קשרים סוכנות לביטוח

רכישת ביטוח צריכה להיעשות בצורה נכונה ומותאמת אישית עבורכם יחד עם סוכן ביטוח המתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל אשר יאפיין את הצרכים שלכם ויפעל ללא לאות על מנת לשרת את האינטרסים שלכם על הצד הטוב ביותר. קשרים סוכנות לביטוח נחשבת לאחת מן הסוכנויות המובילות בישראל ושמה דג שעל שימוש בטכנולוגיות ומעבר לשירות דיגיטלי, מהיר ומונגש ללקוחות.

אנו מבינים את החשיבות בהנגשה נכונה ומהירה של רכישת פוליסות ביטוח ופיתחנו עבורכם מערך דיגיטלי משוכלל אשר נותן לבצע את כל שלבי רכישת הביטוח מהסלון – החל מהשוואת מחירים באתר, שיחה בוואצאפ עם נציג שירות אנושי, מענה טלפוני ורכישה דרך הפלאפון הנייד עם מערכת חדשנית, נגישה ופשוטה.

פספורט קארד הפכו לביטוי שגור בעולם הנסיעות ויצרו מהפכה בקנה מידה בין-לאומי. תוכלו לקבל תשלום של הוצאות רפואיות, לקבל כסף במקרה של אבדן כבודה ועוד מגוון רחב של מקרים נוספים בפוליסה באמצעות כרטיס אשראי נטען – כבר אין צורך להתעסק בתביעות מסובכות ומיותרות, אתם מקבלים הכל בעת ובעונה אחת.

קשרים לסוכנות ביטוח עובדת ללא לאות על מנת לספק לקהל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר ומעסיקה עשרות עובדים עם ניסיון רב בתחום הביטוח, אנו מאמינים וחורטים לדגלנו יחס אישי, מקצועיות ויושרה ומתאימים את הפוליסה הביטוחית לכל לקוח

בוחרים נכון – בוחרים קשרים סוכנות לביטוח

לרכישה מול נציג:

צור קשר - פספורט קארד

נמצאים בחו״ל? מספרי חיוג בינלאומיים ניתן להורדה כאן:

לשימוש חוזר

אחרי השימוש הראשון בכרטיס האשראי הנטען של פספורטקארד, הכרטיס נשאר אצלכם. כשאתם באים לטוס שוב, כל מה שאתם צריכים הוא להתקשר אליהם ולחדש את הביטוח. זה קל, פשוט ומהיר.

בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד מציעים ביטוח שנתי מיוחד למי שטס הרבה. במחיר שטוח אתם יכולים להיכנס ולצאת מהארץ בלי לדאוג כל פעם לביטוח. זה יוצא זול בהרבה מתשלום ביטוח מחדש כל פעם. מיועד לאנשים שטסים הרבה לחו"ל, בין אם לעבודה או לטיולים.

למה דווקא אצלנו?

Asset 3

מערך דיגיטלי רחב

Asset 2

התאמה אישית

Asset 4

מחיר מיוחד לקבוצות

ביטוח פספורטקארד – כיסוי "מקיף קורונה"!

גם בזמנים של אי וודאות PassportCard שומרים עליך בכל מקום ובכל זמן.
דאגו לעצמכם לכיסוי מתאים לכל תרחיש.

הרחבנו את פוליסת PassportCard
כך שתתאים לכל תרחיש בהוספת כיסוי "מקיף קורונה" בישראל

בישראל

 • כיסוי להפסדים בגין ביטול הנסיעה במקרה של אבחנה חיובית בקורונה טרם הנסיעה
 • כיסוי להפסד כרטיס הטיסה במקרה של בידוד בישראל*

בחו"ל

 • כיסוי להפסד הוצאות הנסיעה עקב בידוד בחו"ל- כיסוי להוצאות בגין שהות נוספת בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח
 • השתתפות בהוצאות לשינוי כרטיס טיסה עקב סגר בחו"ל

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פספורט כארד בימי הקורונה? 

עולם התעופה שבק חיים בשנת 2020 והנה שנת  2021 בפתח ואיתה החיסון והחזרה לשגרה. נוסעים לנסיעת עסקים או לבקר או הנכדים? היום יותר תמיד אנו מבינים כמה ביטוח נסיעות הוא עניין חובה.מתפללים  שלא תיפול עלינו צרה משמיים אבל תמיד חשוב להישאר בטוחים. על מה אסור לוותר בביטוח נסיעות במיוחד עכשיו בעידן הקורונה? 

הקורנה עדיין קיימת וחיה וחשוב לרכוש ביטוח נסיעות כמו ביטוח פספורטקארד המכסה ומבטח את הנוסע במקרים הבאים:  

 • כיסוי במקרה של חולי בקורונה – חשוב לוודא כי פוליסת הביטוח כוללת כיסוי במקרה של אשפוז וטיפול רפואי בחוץ לארץ בעקבות הידבקות במחלת הקורונה. 
 • כיסוי להחזר הוצאות בגין הארכת השהיה בחוץ לארץ בעקבות הידבקות בקורונה. במידה ואתם נדרשים לבידוד במדינה זרה ולא יכולים לשוב הביתה. 
 • כיסוי לביטול הנסיעה בשל הידבקות בקורונה. תקופת הביטוח המרבית היא 30 יום וניתן לרכוש את הביטוח עד 30 יום לפני הטיסה. 
 • כיסוי להפסד כרטיס הטיסה במקרה של חולי ובידוד בישראל כתוצאה מקורונה. 

מחירון ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד

פספורטקארד – חברת הביטוח היחידה שמעניקה לכם כרטיס אשראי נטען לתשלום הוצאות מיידי במחיר המשלם ביותר!  למחירון המלא

איך זה עובד?

כאשר תרכשו ביטוח, תקבלו כרטיס אשראי נטען של פספורטקארד אותו תקחו עימכם לחו"ל. בעת קרות המקרה הרפואי, לאחר עדכון פרטי המקרה באפליקציית פספורטקארד, תופנו לטיפול רפואי במכון הרפואי הקרוב ביותר שנמצא בהסכם עם חברת פספורטקארד. באותו זמן, יוטען כרטיס האשראי שלכם בסכום מספיק לכיסוי ההוצאות הרפואיות.

יתרונות

– שירות מהיר ונגיש

– אפליקציית passportcard pocket 

– בלי ניירת, בלי טפסים, בלי תביעות

– תשלום הוצאות רפואיות במקום      

מה מכסה כרטיס פספורטקארד?    

פטור מהשתתפות עצמית

כרטיס האשראי של פספורטקארד ישלם על כל ההוצאות הרפואיות שלכם!

פינוי הטסה לישראל

פינוי אווירי ממקום האירוע והטסה רפואית לישראל בליווי צוות רפואי

גבול אחריות גבוה

כיסוי עד 5 מיליון דולר

מוקד חירום טלפוני 24/7

מוקד רפואי בעברית, מוקד חירום למבוטח ולבני משפחתו

כיסוי מלא

כל סוגי הטיולים, כל סוגי המצבים הרפואיים

מסלול מיוחד לנוסעים תדירים

פוליסה מיוחדת בתעריף שנתי מוזל, ללא צורך בדיווח לפני טיסה (עד 30 יום בכל נסיעה)

אפליקציית PassportCard Pocket 

אפליקציית פספורטקארד מאפשרת הגשת בקשה למימוש הביטוח בלי זמני המתנה בטלפון, בלי טפסים באימייל ובלי המתנה של חודשים לאישור התביעה.

האפליקייה מאפשרת מגוון פעולות, ביניהן איתור רופא והטענה עצמית של כרטיס האשראי.

האפליקציה חדשנית ונגישה לשימוש. אלו הפעולות אותם ניתן לעשות באפליקציה: 

איתור רופא

האפליקציה מאתרת בקרבתכם רופאים ומרכזים רפואיים הנמצאים בהסכם עם פספורטקארד.

הטענת כרטיס פספורטקארד 

האפליקציה מאפשרת הטענה אוטונומית של כרטיס האשראי ללא המתנה לנציג אנושי.

מוקד שירות לקוחות 24/7

ניתן לבחור בין צ'אט לבין שיחה טלפונית עם נציג שירות של פספורטקארד, בכל שעות היום.

מידע זמין

ניתן לצפות במידע אודות פוליסת הביטוח, לעקוב אחר סטטוס התביעה ולהשתמש במאגר הטלפונים לשעת חירום.

רכישה חוזרת

יוצאים לחו"ל פעם נוספת? ניתן לחדש את הביטוח דרך האפליקציה ולהשתמש בכרטיס האשראי של פספורטקארד שברשותכם.

השוואת מחירים

ישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים – ובצדק. קשה למצוא דבר שיטריד ישראלים יותר מלגלות שהם נאלצו לשלם מחיר גבוה מהדרוש בלי סיבה טובה.

אנחנו פה כדי לעזור לכם למצוא את הדיל הטוב ביותר. 

מנוע השוואת המחירים המשוכלל של 'קשרים' סורק את מאגרי המידע של חברות הביטוח, משווה ביניהם ומגיש לכם את המידע בצורה נגישה, ברורה ובהירה. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא לכם את הביטוח המשתלם ביותר- עבורכם. 

אצלנו ב'קשרים' תמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים, בקלות ובמהירות. 

 

ראו עוד: ביטוח נסיעותביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון | ביטוח נסיעות בחו"ל לאנשים עסקים | ביטוח נסיעות בחו"ל לסטודנטים

שאלות נוספות:

החלטנו לבטל את נסיעתנו לחו"ל בעקבות המלצות משרד הבריאות/גורם ממשלתי אחר שלא לטוס לחו"ל. האם אנחנו יכולים לקבל החזר?

לא. הפוליסה אינה כוללת לביטול נסיעה מסיבות אלו.

האם אפשר לבטל את הפוליסה שרכשתי, ולקבל את דמי הביטוח בחזרה?

בהחלט – אתם מוזמנים לפנות אלינו באחד מערוצי התקשורת המוזכרים מעלה לקבלת פרטים על הזכאות להחזר פרמיה.

החלטנו לקצר את הנסיעה ולחזור לארץ, האם אפשר לקבל את ההפרש על דמי הביטוח בחזרה?

כן, ובלבד שלא הוגשה תביעת ביטוח מכוח הפוליסה. ההחזר יהיה יחסי בהתאם לימים שלא נוצלו בפועל.

רכשתי הרחבה לקיצור נסיעה, ועקב התפשטות נגיף הקורונה ביעד שאני שוהה בו אני מעוניין/ת לקצר את הנסיעה ולחזור לישראל לפני הזמן המקורי. האם תכסו את ההוצאות שיגרמו מקיצור הנסיעה?

לא, ההרחבה לקיצור נסיעה היא עבור אירוע רפואי כגון אשפוז או מחלה שאובחנה בחו"ל והתקבלה המלצת רופא לקצר את הנסיעה. אין כיסוי למקרה של חזרה מוקדמת לישראל עקב חשש מהידבקות בנגיף הקורונה.

אני אמור/ה לטוס לחו"ל במהלך השבועיים הקרובים, אבל אני בבידוד ולא יכול/ה לממש את הנסיעה. האם אני זכאי/ת לשיפוי על פי הפוליסה?

הזכאות מותנית ברכישת הרחבה ייעודית. השיפוי הינו בגין כרטיס הטיסה בלבד עד לתקרה של 500 $ אם חויבתם לשהות בבידוד לפני היציאה לחו"ל. חשוב להדגיש כי הזכאות לכיסוי כפופה ל 3 ימי אכשרה שתחילתם ביום רכישת ההרחבה.

רגע לפני יציאתי לחול קיבלתי תוצאה חיובית בבדיקת קורונה, ואינני מורשה לעלות לטיסה שלי, המתוכננת מישראל לחו"ל. האם אקבל החזר על הפסד הוצאות עקב ביטול הנסיעה?

במידה שנרכש כיסוי ייעודי לתרחישי מגיפה, תוכלו לקבל החזר הוצאות הנסיעה על פי תנאי הפוליסה עד לתקרה של $4,000 ובכפוף להמצאת תיעוד רפואי מתאים.

בני/ביתי מטיילים בחו"ל וזקוק/ה לחילוץ. האם שירותי החילוץ וההטסות רפואיות זמינים במידת הצורך?

במידה ויתעורר צורך להוציא לפועל פעולת חילוץ או הטסה רפואית, הדבר יתבצע בהתאם לתנאי הפוליסה ועל פי הוראות משרד הבריאות והגורמים הרשמיים במקום הימצאו של המבוטח.