ביטוח נסיעות מומלץ בימי הקורונה

תוכן עניינים

ביטוח נסיעות מומלץ בימי הקורונה – איזה ביטוח לעשות?

החיסון לקורונה כבר כאן ועולם התעופה מתעורר מחדש. הנה סוף סוף אפשר לטוס לאיים הירוקים, לטיסות עסקים, כנסים ולבקר את הנכדים. תמיד חשוב היה לרכוש ביטוח נסיעות מומלץ אבל כיום לאחר התפרצות המגפה חשוב כפליים לרכוש ביטוח נסיעות מומלץ עם כיסוי לימי הקורונה. 

מה הוא ביטוח נסיעות מומלץ בימי הקורונה

איזה פרטים חשובים אתם חייבים לבדוק בפוליסת הביטוח על השהייה מחוץ לישראל? 

ביטוח נסיעות מומלץ דואג לכיסוי במקרה של חולי בקורונה בארץ זרה. חשוב לוודא כי פוליסת הביטוח כוללת כיסוי במקרה של אשפוז וטיפול רפואי בחוץ לארץ בעקבות הידבקות במחלת הקורונה. כיצד תעמדו בהוצאות האשפוז והטיפול הגבוהות במדינה זרה ביטוח נסיעות מומלץ  כמו ביטוח פספורטקארד באמצעות כרטיס נטען. כרטיס זה הוא בעצם הכרטיס ששומר עליכם מפני כל מחלה. זקוקים לטיפול רפואי? צרו עימנו קשר ואנו נפנה אתכם למרפאה הקרובה. כל ההוצאות הרפואיות ישלמו מהכרטיס הנטען וכך לא תצטרכו להתעסק בתביעות מסובכות, הוצאת מסמכים ממקום האשפוז וחודשים או שנים עד רגע תשלום הפיצוי.

במקרה של בידוד כתוצאה מחשיפה לחולה קורונה במדינה זרה? ביטוח נסיעות מומלץ  דואג לכיסוי ולהחזר הוצאות בגין הארכת השהיה בחוץ לארץ בעקבות הידבקות בקורונה. בביטוח פספורטקארד, באמצעות כרטיס נטען אפשר לשלם על ההוצאות הבידוד כבר בחו”ל ומבלי לחכות להחזרים וזיכויים עתידים. 

איזה פרטים חשובים אתם חייבים לבדוק בפוליסת הביטוח כבר ברכישת הטיסה?  

ביטוח נסיעות מומלץ בימי הקורונה יעניק כיסוי לביטול הנסיעה בשל הידבקות בקורונה וכיסוי להפסד כרטיס הטיסה במקרה של חולי ובידוד בישראל כתוצאה מקורונה. נגיף הקורונה הוא חמקמק לצערנו המלחמה בו עדיין לא הסתיימה. מאוד קשה לתכנן מראש ורכישת ביטוח נסיעות מומלץ עם כיסוי קורונה חשוב מאוד. 

ביטוח פספורטקארד ביטוח נסיעות מומלץ  

בעידן של היום בו אנחנו מנהלים הכל באמצעות הסמארטפון זה ברור מאליו לעשות השוואה בין ביטוח נסיעות לחול, בשביל שביטוח נסיעות יהיה שם עבורכם כל הזמן. ביטוח פספורטקארד באמצעות כרטיס נטען אתם יכולים להתחבר בקלות רבה לאפליקציה ולקבל עזרה רפואית בכל שעה ובכל צורך רפואי. למידע נוסף … 

 

ביטוח נסיעות מומלץ בימי הקורונה