השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל

בימינו כאשר כל המידע שקוף ופתוח, אין תירוץ טוב לא להשוות מחירים. השוואת מחירי ביטוח חוסכת באופן משמעותי בעלות מחירי הביטוח. ההשוואה קלה ופשוטה ויכולה להיעשות בלחיצת כפתור או שיחה אחת.

פראייר מי שלא משווה

ביטוח נסיעות פספורטקארד
פספורטקארד
מחיר ליום: 2.6$
 • כרטיס אשראי נטען – נשמר אצלכם לשימוש חוזר
 • תשלום הוצאות רפואיות – מיידי
 • תכנית ביטוח שנתית לאנשים המרבים לטוס
מגדל
מגדל
מחיר ליום: 2.2$
 • אפליקציה ידידותית למשתמש
 • תשלום בגין איחור מזוודה – מיידי
 • תשלום הוצאות רפואיות – מיידי


הפניקס
הפניקס
מחיר ליום: 2$
 • אפליקציה ידידותית למשתמש
 • איתור רופא וקביעת תור באפליקציה
 • תשלום הוצאות רפואיות – מיידי
 
כלל
כלל
מחיר ליום: 2.6$
 • החזר הוצאות רפואיות – מיידי
 • החזר בגין איחור מזוודה – מיידי
 • רופא אונליין בעברית מכל העולם


הראל
הראל
מחיר ליום: 2.4$
 • מערכת תביעות On-line
 • תשלום הוצאות רפואיות – מיידי
 • רופא אונליין בעברית מכל העולם


מה עוד צריך להשוות?

חוץ ממחיר, חשוב להשוות פקטורים נוספים לפני קניית ביטוח.

Asset 5

קלות התביעה

חשוב לבדוק שהליך התביעה הוא קל ואינטואיטיבי. חברות ביטוח התקדמו מאוד בשנים האחרונות וישנן חברות עם אפליקציות או כרטיס אשראי נטען המכסות את התשלום להוצאות רפואיות כבר בחו"ל.

Asset 6

השתתפות עצמית וכיסוי מקסימלי

מחיר ההשתתפות העצמית ותקרת הכיסוי המקסימלי הם שני פקטורים חשובים. הם קובעים כמה תצטרכו להוציא מהכיס במקרה של אירוע ביטוחי, ועד כמה חברת הביטוח מוכנה להשתתף בכל סכום שמעבר להשתתפות העצמית.

Asset 7

מצב רפואי קודם

יש חברות המציעות ביטוחים במיוחד לאנשים בעלי מצבים רפואיים קודמים. ביטוחים אלה מגוונים מאוד וחשוב להשוות בין החברות כדי למצוא מענה מותאם אישית למצב הרפואי הייחודי שאיתו אתם באים.

תמונה רקע באתר - איש עם מזוודה

שאלות ותשובות השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל

א. שיעור הפרמיה ליום: קיימים בשוק ביטוחים חינמיים, המוצעים בדרך כלל על-ידי חברות האשראי. ביטוחים אלה בסיסיים ביותר ותקרת הכיסוי שלהם נמוכה משמעותית לעומת חברות הביטוח. חברות הביטוח מציעות שלל תוכניות ביטוח, עם כיסויים ייחודיים ותקרות כיסוי שונות. גובה הפרמיה המשולמת נקבע כפונקציה של הכיסויים המוצעים, ולכן, קיימים הבדלים משמעותיים בשיעורי הפרמיות בין החברות השונות.
ב. שיעור ההשתתפות העצמית: יש לבדוק באלו כיסויים תחויבו בהשתתפות עצמית במקרה הצורך, ומה יהיה גובה ההשתתפות העצמית.

שאלו את עצמכם מהן ההרחבות הנחוצות לכם מעבר לביטוח הסטנדרטי. ביטוח נסיעות רגיל מעניק כיסוי ביטוחי במקרים של הוצאות רפואיות שונות (אישפוז, ניתוחים, טיפולי חירום, קניית תרופות ועוד) ובמקרים של אובדן או גניבת המטען.
אם אתם מתכננים ליטול חלק בפעילויות לא-שיגרתיות במהלך שהותכם בחו"ל, עליכם לדאוג לכיסוי ביטוחי מתאים בפוליסת הנסיעות. הכוונה בעיקר לפעילות ספורט אתגרי (רפטינג, באנג'י, צלילה, גלישת גלים, טיפוס הרים ועוד). גם לספורט חורף (סקי) קיים כיסוי ביטוחי נפרד, ובחלק מהפוליסות הוא נכלל ללא תוספת תשלום.
אבל גם אם אתם מתכננים חופשה משפחתית בקלאב בטורקיה, בו מוצעות בין היתר פעילויות ספורט ימי לכל המשפחה, רצוי לוודא כי הביטוח שאתם רוכשים יכסה גם את הפעילות הזו.

לצד בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים ביותר לצרכים שלכם, חשוב לוודא שברגע האמת, תוכלו לקבל את המענה הטוב והמהיר ביותר. בעידן של מגיפה עולמית, היכולת לקבל מענה מהיר הולכת וגדלה.

אחת הדרכים לקבל אינדיקציה בנוגע לטיב השירות ואיכות המענה בביטוח נסיעות לחו"ל, הוא מדד השירות שמפרסמת רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון במשרד האוצר. מדובר במדד אובייקטיבי המדרג את ביטוחי הנסיעות לחו"ל של החברות השונות בהתאם למגוון פרמטרים. את מדד השירות של ביטוחי הנסיעות לחו"ל מוביל ביטוח הנסיעות של הפניקס במשך שנתיים ברציפות: החברה מובילה את הדירוג בשנים 2019 ו- 2020.

כן, הכיסוי להוצאות רפואיות מכסה הוצאות רפואיות עקב הדבקות בקורונה בחול עד גובה הכיסוי המרבי בפוליסה עבור מיון, אשפוז, בדיקות רופא, תרופות ובמקרי חירום הטסה רפואית להמשך טיפול בישראל

בחלק מחברות הביטוח ההרחבה הבסיסית לביטול/קיצור הנסיעה כתוצאה מאירוע רפואי כוללת גם כיסוי מוגבל להפסד תשלומים עקב ביטול/הארכת החופשה כתוצאה מבידוד/הדבקות בקורונה, הכיסוי מוגבל עד 1000$ ומתאים למקרים שבהם הכרטיס טיסה או הארכת השהות בחול אינם יקרים מדי או למקרים שהחופשה ארוכה והכיסוי המורחב פחות משתלם.לא צריכים להיות מומחים לביטוח, בשוק הביטוח תוכלו לסנן בלחיצת כפתור את החברות שמפצות עבור ביטול/קיצור נסיעה גם עקב בידוד או הדבקות בקורונה ובעלות של פחות מ0.3$ ליום.

דרכון בתוקף.
נעליים נוחות להליכה.
תו ירוק/בדיקת קורונה עדכנית.
טפסים לכניסה למדינת היעד.
ויזה במידת הצורך.
אישור רפואי במידת הצורך.
כרטיס אשראי בינלאומי או כסף מזומן להחלפה.
רישיון נהיגה בינלאומי.
פאוץ' / חגורת כסף.

עוד על רשימת ציוד לחול