באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לפיליפינים

ביטוח נסיעות לפיליפינים

חופשה במזרח היא ללא ספק החלום הרטוב של לא מעט ישראלים שחולמים על חופשת בטן גב. אז לצד תאילנד שהיא היעד השכיח ביותר קרב הישראלים, ניצבת לה עוד מדינה שמציעה חופשה אקזוטית ברמה הכי גבוהה שיש – אנו כמובן מדברים על חופשה בפיליפינים. סגרתם ביטוח לפיליפינים? כעת תוכלו לצאת לחופשה שלא תשכחו לעולם!

בפיליפינים תוכלו למצוא מגוון אפשרויות שלא תוכלו למצוא ברוב המדינות במזרח. כמובן שהמדינה מציעה חופים בתוליים, ואיים קסומים שהייתם רואים אותם אך ורק בתמונות. הנופים שהמדינה תציעה לכם לראות, הם נופים שאתם אפילו לא מעזים לחלום עליהם – אך כעת יש לכם הזדמנות לראות את הנופים הללו במציאות.

ביטוח נסיעות לפיליפינים – חופשה לכל הגילאים

היתרון של חופשה בפיליפינים הוא שמדובר על חופשה לכל הגילאים, תוכלו לצאת אליה אפילו בתור משפחה. כך שלא משנה מה ההרכב המתוכנן לטיול, כל אחד יוכל למצוא במדינה את האטרקציה או את החוויה שאותה הוא תמיד חלם לעשות. זוהי הסיבה שלא מדובר על עוד סתם יעד במזרח, מדובר על היעד הכי מיוחד שיש במזרח.

הדבר הכי חשוב שאסור לכם לשכוח הוא שאתם צריכים לחוות קצת מההווי המקומי. ברגע שאתם תגיעו למקומות שבהם מתגוררים המקומיים, אתם תוכלו להרגיש כי אתם חווים את הפיליפינים על באמת. כך שאל תישארו אך ורק במקומות שבהם כל התיירים נמצאים, תרשו לעצכם להיכנס אל המקומות שבהם המקומיים נמצאים.

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?