באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לבולגריה

ביטוח לבולגריה

הטיסה לבולגריה היא אומנם טיסה קצרה, אז כמובן שרצוי שלא לבקר במדינה לפני תעשו ביטוח לבולגריה. אחרי שתעשו את הביטוח, תוכלו לגלות את אחד היעדים הכי קסומים שיש. אומנם היא לא נשמעת מאוד מרתקת, אך כל מי שיצא לו לבקר במדינה הזאת ראה את כל היופי שהיא מסוגלת להציע. אם עדיין לא יצא לכם לבקר במדינה הזאת, שווה לכם לקפוץ לביקור קצר.

העיר המרכזית בבולגריה היא העיר סופיה, ככל הנראה שיצא לכם לבקר בה. באופן יחסי מדובר על עיר אירופאית רגילה, אך היא מציעה ניחוח קצת שונה מכל שאר הערים באירופה. העיר הזאת מציעה את היתרונות של הערים הגדולות, אך בו בזמן גם נופים ומראות שלא תראו בערים אחרות.

קחו בחשבון כי המחירים בבולגריה הם יחסית זולים, כך שאתם תוכלו לבצע לא מעט רכישות. אז אם אתם חובבי קניון, זה בהחלט יכול להיות היעד שבו אתם יכולים לבקר. אתם תמצאו אין ספור מרכזי קניות, רק אל תשכחו כי יש לכם עוד כל כך הרבה מה לראות ביעד הקסום הזה.

היתרון המשמעותי ביותר הוא שטיסה מישראל לבולגריה לא לוקחת זמן רב, ורוב חברות התעופה מציעות מחירים מאוד אטרקטיביים על כרטיסי הטיסה. כך שאם בא לכם גיחה קצרה ליעד מקסים, אחרי שתעשו ביטוח לבולגריה תוכלו לבקר בה וגם להנות ממנה.

הוספנו כיסוי מלא ומקיף לביטול וקיצור נסיעה במקרה של קורונה (מגיפה) בסכום של עד 5000$ הנותן מענה במקרי: תחלואה, בדיקות בשדה התעופה, בידוד, סגר ועוד.
שמרנו את האפשרות לרכישה פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות רכישה אונליין גם בגילאים המבוגרים (עד גיל 95) כולל תהליך חיתום דיגיטלי מלא.
איחדנו את המחירים לכל היעדים אליהם אנחנו מאפשרים רכישת ביטוח, כאשר המחיר ידוע מראש.
יצרנו  העברת תשלום מיידי ללקוח, ב-BIT או לכרטיס האשראי ותוכנית הטבות ללקוח בכל רכישה חוזרת.

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מספקת ביטוח נסיעות לחו"ל שיעניק לכם שקט נפשי וכיסוי מלא למקרה של אירוע לא צפוי.

בין אם זה טיפול רפואי לא צפוי, מטען שאבד או ניזוק בדרך, מכשיר אלקטרוני שנגנב בחו"ל או טיסה שבוטלה באופן חד צדדי, הראל תספק לכם את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר.

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מתגאה במערכת תביעות On-line נגישה וקלה לתפול עם תשלום הוצאות רפואיות מיידי ומוקד סיוע טלפוני במקרה של אשפוז חירום בחו"ל.

בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מכסה מקרים של ביטול נסיעה או חזרה מוקדמת אל הארץ עקב מחלה, אשפוז או מוות של בן משפחה קרוב.

נגישות
× אפשר לעזור?