באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לאוקראינה

ביטוח לאוקראינה

אם ישאלו אתכם האם אתם רוצים לטוס לרוסיה או לאוקראינה ככל הנראה תעדיפו לטוס לרוסיה. אך אפשר להגיד בפלא מלא כי אוקראינה היא הפנינה של מזרח אירופה, ואולי המדינה הכי מפתיעה שתוכלו לבקר בה. כך שאם נמאס לכם מכל הטיולים הבנאליים, טיול לאוקראינה הוא ללא ספק נמצא על הפרק – רק אחרי שתעשו ביטוח לאוקראינה.

כיום לאוקראינה מגיעים בעיקר בשביל לעלות לקברי צדיקים או כאלה שרוצים לעשות טיול שורשים. אך אוקראינה מציעה חווית קניות מדהימה, ערים גדולות ומפותחות ואין ספור דברים שתוכלו לעשות. כך שאם אתם כבר מגיעים למדינה, כדאי לכם להוציא ממנה את המקסימום – ולהפוך את הטול לכזה שלא באמת תוכלו לשכוח אותו כל כך מהר.

הנופים שאוקראינה מציעה לכל מי שמגיע אליה הם קסומים, אפשר להגיד אולי שמדובר על הנופים הכי יפים מבין כל המדינות במזרח אירופה. בנוסף אוקראינה היא יעד מאוד פופולארי לעצירות ביניים בין יעדים שונים בעולם, כך שאם כבר הגעתם למדינה – שווה לכם להקדיש כמה שעות או כמה ימים לבקר בה.

אז למה אתם מחכים? זה הזמן שלכם לבדוק את הדרכון, ולהתחיל לתכנן את הטיול הקסום לאוקראינה. מה שאנו יכולים להבטיח לכם זה שאת הטיול הזה אתם לא הולכים לשכוח כל כך מהר. הוא יהיה שונה מכל טיול אחר שאליו יצא לכם לצאת בתקופה האחרונה.

הוספנו כיסוי מלא ומקיף לביטול וקיצור נסיעה במקרה של קורונה (מגיפה) בסכום של עד 5000$ הנותן מענה במקרי: תחלואה, בדיקות בשדה התעופה, בידוד, סגר ועוד.
שמרנו את האפשרות לרכישה פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות רכישה אונליין גם בגילאים המבוגרים (עד גיל 95) כולל תהליך חיתום דיגיטלי מלא.
איחדנו את המחירים לכל היעדים אליהם אנחנו מאפשרים רכישת ביטוח, כאשר המחיר ידוע מראש.
יצרנו  העברת תשלום מיידי ללקוח, ב-BIT או לכרטיס האשראי ותוכנית הטבות ללקוח בכל רכישה חוזרת.

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מספקת ביטוח נסיעות לחו"ל שיעניק לכם שקט נפשי וכיסוי מלא למקרה של אירוע לא צפוי.

בין אם זה טיפול רפואי לא צפוי, מטען שאבד או ניזוק בדרך, מכשיר אלקטרוני שנגנב בחו"ל או טיסה שבוטלה באופן חד צדדי, הראל תספק לכם את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר.

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מתגאה במערכת תביעות On-line נגישה וקלה לתפול עם תשלום הוצאות רפואיות מיידי ומוקד סיוע טלפוני במקרה של אשפוז חירום בחו"ל.

בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מכסה מקרים של ביטול נסיעה או חזרה מוקדמת אל הארץ עקב מחלה, אשפוז או מוות של בן משפחה קרוב.

מה מציעה חברת הראל?

  • מערכת תביעות אונליין

תשלום הוצאות מיידי ומוקד חרום טלפוני

  • ביטוח כבודה

החזר כספי בגין אבדן או נזק שנגרם לכבודה

  • ביטול או קיצור נסיעה

החזר נזק כלכלי במקרה של ביטול או קיצור נסיעה

  • איתור וחילוץ

איתור וחילוץ של מבוטח במקרה של היקלעות לאסון טבע או אבדן בעת טיול.

  • ספורט אקסטרים

כיסוי של הוצאות רפואיות לאנשים הטסים לטיולי טרקים, ספורט אתגרי, ספורט חורף ועוד.

  • חבות צד ג'

כיסוי הוצאות בגין נזק שנגרם על ידכם לגוף או לרכוש של אדם אחר (צד ג')

  • מכשיר אלקטרוני

כיסוי לגניבת פלאפון, טאבלט או מחשב

איך בוחרים חברת ביטוח?

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מציעות מגוון ביטוחים בהתאמה אישית לצרכי הנוסע. בין אם אתם נוסעים לחופשה, לימודים, עבודה או ספורט אקסטרים- תמיד תוכלו למצוא את הכיסוי המתאים עבורכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל מציעה כיסוי ביטוחי במחיר משתלם, עם מערכת תביעה אונליין שמקלה על תביעת הביטוח ומקצרת הליכים בדרך לקבלת הכיסוי הנדרש.

ישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים – ובצדק. אין דבר מעצבן יותר מההרגשה ששילמתם יותר בלי סיבה טובה. אתם רוצים לדעת שמצאתם את הדיל המשתלם ביותר המקנה כיסוי ביטוחי מלא- אך במחיר הוגן.

אנחנו פה כדי לעזור לכם ולוודא שתמצאו את הדיל הטוב ביותר. 

מנוע השוואת המחירים המושכלל של 'קשרים' סורק את מאגרי המידע של חברות הביטוח, משווה ביניהם ומגיש לכם את המידע בצורה נגישה, ברורה ובהירה. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא לכם את הביטוח המשתלם ביותר- עבורכם. 

בין אם אתם בעלי בעיה רפואית קודמת, נוסעים לטיול טרקים מטורף או סתם טסים לחופשה רגועה- אצלנו ב'קשרים' תמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים, בקלות ובמהירות. 

אצלנו בקשרים סוכנות לביטוח – תכולו לבצע השוואת מחירים במגוון חברות הביטוחים הקימיים היום בשוק. החל מבטיוח ביטוח פספורטקארד, ביטוח נסיעות מגדל, ועוד. אצלנו תוכלו למצוא ביטוח נסיעות לכל סוגי הנוסעים: כגון: ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון, ביטוח נסיעות בחו"ל לאנשים עסקיםביטוח נסיעות בחו"ל לסטודנטים ועוד.

נגישות
× אפשר לעזור?