ביטוח נסיעות לחו"ל לספורט אתגרי

ביטוח נסיעות בחו"ל – ספורט אתגרי

ביטוח נסיעות לחו"ל לספורט אתגרי נועד עבר אותם אנשים שקפיצות בנג'י, טיפוסי הרים וטרקים ארוכים הם אוויר הנשימה שלהם, אותם אנשים שמרגישים שספורט אתגרי "בוער להם בעצמות" תמיד ימצאו את המקום והזמן להנות מחוויה מלאת התרגשות, אדרנלין ומאמץ גופני מייגע אך מספק.

מכורי ספורט אתגרי אמיתיים נוהגים לטוס למקומות רחוקים באופן תקופתי כדי לעשות את הספורט האתגרי האהוב עליהם בנופים שונים ובאווירה אחרת.

חוויה מדהימה – עם תוספת סיכון בצד

ספורט אתגרי על כל גווניו הוא נורא כיף – אבל הוא גם מסוכן. אין מה לעשות, קפיצה מגבהים חריגים, טרקים ארוכים וגלישת רוח טומנים בחובם סיכון לפציעה ואפילו מוות.

כל האזרחים בישראל מכוסים בביטוח בריאות ממלכתי המבטיח שבכל מקרה פציעה – הם תמיד יהיו זכאים לטיפול בחינם. אולם בחו"ל, מטיילים אינם זכאים להנות משירותי הבריאות הממלכתיים של מדינת היעד. טיפולים רפואיים פרטיים בו"ל יכולים להגיע למאות אלפי דולרים על טיפולים מצילי חיים.

מאתגרים את הגוף – לא את הכיס

כמו שלעולם לא תקפצו ממטוס בלי מצנח תקין, כך לעולם לא תטוסו לעשות ספורט אתגרי בלי כיסוי ביטוחי מתאים. ביטוח פספורטקארד או ביטוח נסיעות בחו"ל- ספורט אתגרי ידאג לכך שתוכלו להנות מהספורט האתגרי שלכם מבלי לדאוג שפציעה קלה עלולה להכניס אתכם לחובות לשארית חייכם.

ביטוח ספורט אתגרי מכסה הוצאות רבות: הוצאות רפואיות, הטסה רפואית במקרה הצורך, חילוץ והצלה (חשוב מאוד למטיילים היוצאים לטרקים ארוכים באזורים מבודדים). 

מתי צריכים לרכוש כיסוי ביטוחי לספורט אתגרי?

אתכם ביבשה באוויר ובים

ישנם רבים הנוסעים לטיול בהרי האלפים או לתחרות סקייטבורדינג בלי לקלוט שדברים לכאורה יומיומיים כאלה נחשבים בגדר "ספורט אתגרי" ע"י חברות הביטוח ואינן מכוסות ע"י ביטוח נסיעות רגיל. 

ניתן לחלק את ענפי הספורט האתגרי לשלושה קטגוריות: ספורט יבשתי, ספורט ימי וספורט אווירי:

ספורט יבשתי כולל נסיעות על רכבי שטח (אופנועי שטח, אופני שטח, טיולי ג'יפים וטיולי טרקטורונים), טיולים בתנאי קיצון (טרקים), נסיעות על סקייטבורדים ורולר בליידס, וגלישת חול.

ספורט אווירי כולל את כל סוגי הצניחה: צניחה חופשית, מצנח ממונע, באנג'י וגלישת מצוקים. טיסה בכדור פורח, טיפוס הרים, ו/או מצוקים ו/או קירות, אומגה, מזחלות אלפיניות / מזחלות הרים, פארק חבלים.

ספורט ימי כולל את כל סוגי הגלישה והשייט על המים: גלישת רוח, גלישת גלים, מצנחי גלישת מים, שייט מפרשיות, אופנוע ים, סקי מים, מצנח רחיפה באמצעות סירה, וסירות מירוץ. בנוסף, ראפטינג, קיאקים, אבובים, בננת ים וצלילה חובבנית.

השוואת מחירים 

ישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים – ובצדק. קשה למצוא דבר שיטריד ישראלים יותר מלגלות שעבדו עליהם, והם נאלצו לשלם מחיר גבוה מהדרוש בלי סיבה טובה.

אנחנו פה כדי לעזור לכם ולוודא שתמצאו את הדיל הטוב ביותר. 

מנוע השוואת המחירים המושכלל של 'קשרים' סורק את מאגרי המידע של חברות הביטוח, משווה ביניהם ומגיש לכם את המידע בצורה נגישה, ברורה ובהירה. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא לכם את הביטוח המשתלם ביותר- עבורכם. 

בין אם אתם בעלי בעיה רפואית קודמת, נוסעים לטיול טרקים מטורף או סתם טסים לחופשה רגועה- אצלנו ב'קשרים' תמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים, בקלות ובמהירות. אנו מעניקים ביטוח נסיעות לחו"ל לסטודנטים, ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון, ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים ועוד

 

פוסטים אחרונים
ביטוח נסיעות לאסיה
ביטוח נסיעות לאסיה

מחפשים יעד חדש בעולם שבו תוכלו לבקר? אם נמאס לכם מהטיולים באירופה, והמזרח לא ממש קורץ לכם – יש יבשת אחת שהיא מסקרנת במיוחד. אנו כמובן מדברים על יבשת אפריקה, ואחת המדינות הדומיננטיות ביותר ביבשת היא כמובן דרום אפריקה. אז אם אתם סוגרים ביטוח לדרום אפריקה, שווה לכם לשמוע מה הפך את אפריקה הדרומית להיות אחת מהפנינות ל היבשת כולה.

קרא עוד »
מדוע כל כך משתלם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
תוקף הדרכון ואיך זה עובד

בעולם היום, רבים מבקשים לצאת מהמדינה ולבצע נסיעות לחו"ל. תוקף הדרכון הוא פרמטר חשוב וחיוני לכניסה למדינה, וכך גם לצאת מהמדינה. אבל מה זה בדיוק תוקף הדרכון ואיך זה עובד?

קרא עוד »