ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון

ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון – השקט שלך העבודה שלנו

ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון – לטוס לחו"ל בהריון? רוצה לנסוע לחופשה מפנקת לפני הלידה? בואי למצוא את המחירים הטובים ביותר עבור אישה בהריון.

תקופת ההריון היא תקופה מורכבת

כל הריון מלווה תמיד בחששות ודאגות: האם ההריון יהיה תקין? האם הלידה תתרחש בזמן? כיצד לנצל במלואם את החודשים האחרונים לפני שהתינוק החדש יגיע לעולם?

תקופת ההריון היא תקופה מדהימה של צמיחה, גדילה והתרגשות. חיים חדשים צומחים בתוך הרחם, וכל אולטראסאונד תקין ממלא את הלב ברוגע ושמחה. 

אבל אל תוך קלחת הרגשות, ההורמונים והשינויים באורח החיים, מגיע גם שינויים גופניים וביקורי רופא תכופים: צריך לעשות בדיקות דם וסריקות אולטראסאונד, לפעמים יש חשש לסיבוכים לא עלינו או סיבוכים רפואיים כמו סכרת הריון. 

בישראל, במרחק נסיעה קצר מהמרפאה הקרובה לבית, ניתן לטפל כמעט בכל בעיה רפואית שעלולה לצוץ כתוצאה מההריון. אולם בחו"ל, שם אין מרפאות של קופת החולים האהובה עליכם, חשוב מאוד להחזיק פוליסת ביטוח שתכסה את כל הסיבוכים האפשריים שעלולים לקרות.

ביטוח נסיעות לנשים בהריון

ביטוח נסיעות לנשים בהריון מיועד לנשים בתחילת ההריון. חברות התעופה אינן מאפשרות לנשים לקראת סוף ההריון לטוס, וכן מרבית חברות הביטוח מגבילות את הכיסוי הביטוחי לנשים בהריון.

אולם בתחילת ההריון, כאשר הסיכון ללידה עדיין נמוך, ניתן למצוא כיסוי ביטוחי מיוחד לנשים בהריון שיאפשר לצאת לחו"ל בראש שקט.

שימי לב! בעת התשאול על מהלך ההריון ייתן וישאלו אותך שאלות רפואיות אישיות על מהלך ההריון. עם כל אי- הנעימות, חובה לענות בכנות על השאלות הללו כדי להבטיח את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבורך. ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון עלול לא להיות תקף במקרים של הסתרה של מידע יכולה לשמש כנגדך במקרה תביעה, ועלולה למנוע זכאות לכיסוי הוצאות רפואיות בגין סיבוכי הריון.

השוואת מחירים

ישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים – ובצדק. אין דבר מעצבן יותר מההרגשה ששילמתם יותר בלי סיבה טובה. במיוחד בביטוחים כמו ביטוחי טיסות לנשים בהריון- שהם ביטוחים יקרים במיוחד. אתם רוצים לדעת שמצאתם את הדיל המשתלם ביותר המקנה כיסוי ביטוחי מלא- אך במחיר הוגן.

אנחנו פה כדי לעזור לכם ולוודא שתמצאו את הדיל הטוב ביותר

מנוע השוואת המחירים המושכלל של 'קשרים' סורק את מאגרי המידע של חברות הביטוח, משווה ביניהם ומגיש לכם את המידע בצורה נגישה, ברורה ובהירה. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא לכם את הביטוח המשתלם ביותר- עבורכם. 

בין אם אתם מחפשים ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון, בעלי בעיה רפואית קודמת, נוסעים לטיול טרקים מטורף או סתם טסים לחופשה רגועה- אצלנו ב'קשרים' תמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים, בקלות ובמהירות. 

ראו עוד: ביטוח נסיעות | ביטוח פספורטקארד | ביטוח נסיעות לחופשת סקי | ביטוח נסיעות בחו"ל לאנשים עסקים | ביטוח נסיעות בחו"ל לתרמילאים

פוסטים אחרונים
ביטוח לניו זילנד

ביטוח נסיעות לניו זילנד לא מעט אנשים חולמים לבקר בניו זילנד, מדובר על אחד מהמקומות היפים והמרשימים ביותר בעולם. הנופים המדהימים שיש למדינה הזאת להציע

קרא עוד »
ביטוח לאירלנד

ביטוח נסיעות לאירלנד סגרתם ביטוח לאירלנד? כעת הגיע הזמן לעלות על המטוס ולהגיע לבקר באחת מהמדינות הקסומות ביותר באירופה. אומנם לא מדובר על אחד מיעדי

קרא עוד »
ביטוח לפינלנד

ביטוח נסיעות לפינלנד פינלנד היא אחת המדינות הכי מתקדמות בעולם, מדינה שמציעה איכות חיים שלא קיימת כמעט באף מדינה אחרת. שוטטות קצרה ברחבי המדינה תאפשר

קרא עוד »