באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לקרואטיה

יש כאלה שיגידו כי קרואטיה היא אחת מהמדינות הכי מפתיעות בשנים האחרונות עבור התייר הישראלי. עד לפני כמה שנים היה מדובר על יעד תיירות יחסית זניח, אך בשנים האחרונות לא מעט ישראלים עושים ביטוח לקרואטיה ויוצאים לבקר במדינה. למען האמת הם לגמרי עושים בשכל, מדובר על אחת מהמדינות הכי יפות והכי מגוונות שתוכלו לבקר בהן.

זגרב היא עיר הבירה של קרואטיה, וככל הנראה הטיול שלכם יתחיל דווקא בעיר הזאת. העיר חוזרת להיות עיר אירופאית קלאסית אמיתית, ותוכלו למצוא בה המון דברים שתוכלו לעשות. בתי קפה נהדרים, מסעדות טעימות, מוזיאונים עוצרי נשימה. כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את אופי הטיול המבוקש, ומכאן בתוך זמן קצר תעלו על הגל.

אחד מהדברים הכי טובים שקרואטיה מציעה זה הנופים המדהימים שלה, נופים שלא תוכלו למצוא באף עיר או מדינה אחרת. לכל מקום שאתם תלכו תוכלו לראות צמחייה ירוקה ואולי אפילו איזה מפל קטן, דברים שעבור התייר הישראלי הם כמובן לא פחות ממדהימים.

אם מתחשק לכם לבקר במדינה שהיא דומה אך קצת שונה מכל שאר המדינות האירופאיות, קרואטיה היא אחת מהמדינות הללו שתוכלו לבחור בהן. מדובר על מדינה ששוכנת באירופה, כך שגם הטיסה למדינה לא אמורה לקחת יותר מידיי זמן. בתוך זמן קצר תוכלו להתחיל לבקר באחת מהמדינות הכי מיוחדות שיש.

נגישות
× אפשר לעזור?