באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לפורטוגל

ביטוח לפורטוגל

בדומה לעוד לא מעט ערים אחרות באירופה, התיירים גילו את פורטוגל רק בשנים האחרונות – עד לא מזמן היא הייתה עוד מדינה באירופה. כיום ניתן להגיד באופן חד משמעי כי מדובר על אחד מהיעדים המבוקשים ביותר על ידי תיירים מהעולם וגם על ידי תיירים ישראלים, ואחרי שתעשו ביטוח לפורטוגל תוכלו לצאת לטייל במדינה.

היתרון בטיול בפורטוגל הוא שהוא לא חייב להיות טיול מאוד ארוך, אתם תוכלו להנות מהמדינה אפילו אם תטיילו בה רק במהלך מספר מועט של ימים. אומנם יש למדינה כל כך הרבה מה להציע, אך אם אתם מוגבלים בזמן – זוהי אולי המדינה שהכי תהנו בה באירופה.

פורטוגל מציעה קצת מכל דבר, וזה למעשה מה שהופך את המדינה הזאת להיות מדינה שבה כולם אוהבים לטייל. מצד אחד תוכלו למצוא בה ערים גדולות בניחוח אירופאי, ומצד שני תוכלו למצוא בה נופים שהייתם רואים רק בגלויות. ברגע שאתם יכולים לטעום קצת מכל דבר, הטיול הופך להיות הרבה יותר מהנה.

כך שאם אם מחפשים מדינה באירופה שבה תוכלו לבקר, מדינה באירופה שככל הנראה עוד לא יצא לכם לבקר בה – פורטוגל היא היעד שלכם. מדובר על מדינה שלא משנה כמה פעמים תבקרו בה, היא תמיד תשאיר לכם טעם של עוד. יש לכם הזדמנות לבקר באחת מהמדינות הכי יפות והכי מפתיעות באירופה כולה.

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?