באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לסינגפור

ביטוח לסינגפור

תמיד חלמתם על טיול למזרח? אם אתם פחות בכיוון של תאילנד או הודו, יש לנו את המקום המושלם שבו תוכלו לטייל. אנו מדברים על סינגפור, אחת מהמדינות הכי יפות והכי מרשימות שתוכלו למצוא ביבשת אסיה. אם יצא לכם לסגור ביטוח לסינגפור, כעת כל מה שאתם צריכים לעשות זה לתכנן את הטיול. יש כל כך הרבה דברים שאתם צריכים לקחת אותם בחשבון.

מה הופך את סינגפור להיות כל כך מיוחד? קודם כל שבשונה מרוב המדינות במזרח היא מציגה לא מעט אלמנטים מערביים. בין אם מדובר על גורדי השחקים המדהימים שלה או על מרכזי הקניות רחבי הידיים, יש כאלה שיחשבו כי הם נמצאים באחת מהמדינות באירופה לכמה שניות.

אך בכל זאת אתם מטיילים באסיה, ואתם תרצו לחוות את ההווי האסייתי. לכן בנוסף לאווירה המערבית, אתם כמובן תיפגשו הרבה מאוד אלמנטים אסייתיים מסורתיים. בין אם מדובר על האוכל האסייתי המשובח או על מקדשים רחבי ידיים שתוכלו למצוא רק ביבשת הזאת – מקומות שרק באסיה ניתן לראות אותם.

השילוב של מזרח ומערב זה מה שהופך את סינגפור להיות מדינה עם תיירות ענפה, מדינה שונה בין כל המדינות הנמצאות במזרח. אם אתם רוצים לראות את המזרח בצורה מעט שונה, סינגפור היא ללא ספק המדינה שתוכל לאפשר לכם לקבל זווית שהיא זווית מעט שונה ומעניינת.

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

נגישות
× אפשר לעזור?