באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לאוסטרליה

מה לא נאמר על אוסטרליה? עבור לא מעט אנשים מדובר על יעד התיירות הכי טוב בעולם, בכל זאת מדובר על מדינה ענקית שהיא בעצם יבשת בפני עצמה. אחרי שתסגרו לעצמכם ביטוח לאוסטרליה, ואחרי שתמצאו את הטיסה שהכי מתאימה לכם. תוכלו להתחיל חוויה שלא תוכלו לשכוח אותה, ככל הנראה מדובר על חוויה שתלווה אתכם לכל אורך החיים.

אם אתם אוהבים את חיי הלילה, תוכלו למצוא באוסטרליה את האפשרויות הטובות ביותר. פאבים ומועדונים זה דבר שבשגרה, ותוכלו לבלות בהם עד השעות הקטנות של הלילה. במקומות הללו תוכלו למצוא לא מעט מקומיים וגם לא מעט תיירים, כך שהאווירה יכולה להיות אידיאלית עבור כולם – הן עבור צעירים והן עבור מבוגרים אין שום הבדל.

אם אתם חובבי חיות, תוכלו למצוא באוסטרליה את החיות הכי מיוחדות שיש – בין אם מדובר על הקנגרו או הקואלות. מדובר על החיות הלאומיות של המדינה, כך שכמעט בכל מקום תוכלו לפגוש אותם. מדובר על חיות שבמדינות אחרות בעולם ככל הנראה לא תוכלו למצוא.

מרוב שיש כל כך הרבה מה לעשות באוסטרליה האנשים מגיעים אליה לכמה שבועות ויש כאלה שאפילו מגיעים לכמה חודשים. כך שאם בא לכם להשיג קצת שקט לעצמכם, ואם מתחשק לכם לטייל במדינה מקסימה אוסטרליה היא המקום הטוב ביותר שבו תוכלו לבקר – ההנאה היא ללא ספק מובטחת.

לרכישה מול נציג:

לא משנה לאן טסים

ביטוח הנסיעות לחו"ל של קשרים סוכונת לביטוח בשיתוף עם פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.

| ביטוח נסיעות פספורט קארד – השינויים בעקבות הקורונה

חשוב להיות מבוטחים בצורה הטובה ביותר, כאשר אנחנו נוסעים ליעדים בחו"ל בוחרים בביטוח הנכון ביותר. בעקבות המצב החדש שנוצר בכל העולם היה צורך לשנות את הפוליסות הקיימות באופן יסודי על מנת להתאים אותם למצב החדש שנוצר.
אפשרות לרכישת הפוליסה בחיתום רפואי לגילאי 71 פלוס והעיקר – הוזלה דרמטית בתעריפים.
אחת ההוזלות הבולטות היא תוספת קורונה – 1.20 דולר ליום עד גיל 60 ו-1.80 דולר ליום גילאי 60-69.​​​​​​​
בפספורט קארד לקחו את הביטוח והוציאו פוליסה חדשה, דינמית ומקיפה שנותנת מענה לאתגרים והבעיות החדשות שצצו בעקבות מגפת הקורונה. 
השינויים העיקריים שבוצעו בפוליסה החדשה הם:
  • הכיסוי כולל אשפוז וטיפול רפואי בעקבות מגיפת הקורונה.
  • ניתן לרכוש כיסוי לביטול הנסיעה בשל הידבקות בקורונה עם החזר של עד 4,000$.
  • כיסוי להחזר הוצאות בגין הארכת השהיה בחו"ל בעקבות הידבקות בקורונה.
  • ניתן לרכוש את הביטוח בכל גיל אך בשל גרומי הסיכון לגילאים מבוגרים, הליך החיתום מעל גיל 70 הוא מעמיק יותר וניתן לרכוש את הביטוח רק למדינות ירוקות.
  • גידול בסיכון עלות הביטוח השתנה ונקבעת כעת בהתאם לגיל המבוטח ובהתאם למדינת היעד שאליה מעוניינים לטוס.
  • תקופת הביטוח המרבית היא 30 יום וניתן לרכוש את הביטוח עד 30 יום לפני הטיסה.

פספורט קארד רכישה

הזמנתם כרטיס טיסה, חשוב מיד אחרי לרכוש גם ביטוח רפואי לחו"ל שיכסה אתכם במקרה של בעיה רפואית, או במקרה של ביטול הנסיעה.
הסיבה שאתם צריכים לרכוש ביטוח עבור הנסיעה לחול היא שהביטוח הרפואי דרך קופת חולים או דרך הביטוח בריאות הפרטי לא מכסה טיפולים בחו"ל כאשר אתם נמצאים מחוץ לארץ.

כלומר אם חס ולילה תזדקקו ללכת לבית חולים או אפילו רופא "על הדרך"  הדבר יהיה על חשבונכם אם לא רכשתם ביטוח נסיעות לחו"ל לפני הנסיעה ומשום שהרפואה בחו"ל היא לא זולה בכלל ואין לדעת מה ואיך יקרה, חשוב לבטח את עצמכם בעזרת ביטוח הנסיעות לחו"ל של פספורט קארד. 

ביטוח נסיעות לחו"ל בעידן וירוס הקורונה – מידע חיוני

ריכזנו עבורכם במסמך זה מידע חיוני שיסייע לכם להבין את זכויותיכם על פי פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל PassportCard.

מרכז המידע לנוסע של פספורטכארד פעיל לשירותכם!
ריכזנו והנגשנו בעבורכם מידע חיוני בנוגע ליעדי מדינות ירוקות ואדומות באופן שיעשה לכם סדר בנושאים הבאים:
מדיניות בידוד עצמי בישראל ובמדינות שונות בעולם
אפשרויות הכניסה לנוסעים מישראל
חובת הצגת בדיקת קורונה בכניסה למדינה
האם ישנה חובה לעטות מסכה
האם אתרי התיירות במדינה פתוחים
צפי להטלת סגר

נגישות
× אפשר לעזור?