ביטוח טיול בחו"ל – לטוס ללא דאגות

תוכן עניינים

ביטוח טיול בחו"ל – לטוס בראש שקט

כיף לטוס לחו"ל פעם בכמה זמן לצורך טיול משחרר וכיף. אבל איך יודעים מהו הביטוח הטוב ביותר? המדריך השלם לבחירת ביטוח טיול בחו"ל.

אנשים טסים לחו"ל בשביל כל מיני סיבות: עסקים, עבודה, הגירה, רילוקיישן ולימודים. אולם הסיבה הנפוצה ביותר לטוס לחו"ל זה פשוט כדי להכיר מקומות חדשים, לטייל במקומות אקזוטיים ולטייל במרכזי התרבות העולמיים.

איך לבחור ביטוח טיול בחו"ל? של ראשון- לדעת בעצמכם לאן אתם טסים

טסים לעשות טרקים בדרום אמריקה? סקי שלג בשוויץ? טיול שורשים באתיופיה? טיול מוזיאונים בצרפת?

ברור לחלוטין שכל אחד מהטיולים האלה צריך סוג שונה של ביטוח נסיעות בחו"ל. כדי לבחור את הביטוח הנכון, חשוב לתכנן מראש את מהלך הטיול המלא. אם תדעו מראש אם אתם מתכוונים לעשות סקי קרח או משהו דומה שעלול להיות מסוכן קצת יותר- כך תוכלו להתכונן טוב יותר לרכישת פוליסת הביטוח שלכם.

ביטוח בסיסי לא תמיד מספיק

הביטוח הבסיסי לטיסות לחו"ל מכסה טיפול רפואי או אשפוז, ביטוח כבודה ומכשירים אלקטרוניים.

אולם כאשר נוסעים לטיולים מסוכנים יותר כגון טיולי סקי או טיולי תרמילאים, חשוב לעשות ביטוחים רבים נוספים:

  1. ביטוח בחו"ל לתרמילאים– אם אתם מתכוונים לבקר בארצות יפהפיות וללכת לטרקים ארוכים, חובה לעשות מגוון ביטוחים לתרמילאים. ביטוחים אלה כוללים, בנוסף לביטוח הרגיל, ביטוח ספורט אתגרי, איתור וחילוץ, פינוי אווירי, הטסה רפואית לארץ, כיסוי לרעידת אדמה והמשך טיפול בארץ למחלות גיאוגרפיות.
  2. ביטוח טיול בחו"ל ספורט חורף- אם אתם מתכוונים לעשות כל סוג של ספורט חורף במהלך הטיול- חובה לעשות ביטוח ייעודי לספורט חורף אם ברצונכם לקבל כיסוי רפואי במקרה פציעה. בנוסף, מומלץ לקנות חבילת חילוץ והצלה, כיסוי מלא לפינוי אווירי והרחבה להמשך אשפוז בארץ,

ביטוח לטיול בחו"ל במדינה מתפתחת – במדינות בהם מערכת הבריאות אינה מפותחת, או שתנאי ההגיינה לקויים, הסיכויים לחלות במהלך הטיול גבוהים יותר מאשר הסיכוי לחלות בארץ. זאת מפני שמערכת החיסון שלכם אינה מכירה את המחלות הייחודיות לאותו אזור גיאוגרפי. לכן, חשוב מאוד לעשות ביטוח נסיעות לחו״ל הפניקס או ביטוח נסיעות לחו״ל מגדל הכולל אשפוז וניתוח ולרכוש פוליסת המשך טיפול בארץ למחלות גיאוגרפיות.

חברת קשרים סוכניות לביטוח מבצעת גם ביטוח נסיעות לחו"ל כלל.

ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לקנדה
ביטוח לקנדה

ביטוח נסיעות לקנדה קנדה היא המדינה השנייה בגודלה בעולם, המדינה היחידה שיותר גדולה ממנה היא רוסיה. אך בשונה מרוסיה שהיא יחסית צפופה, קנדה היא אחת

קרא עוד »
ביטוח לויאטנם
ביטוח לויאטנם

תעשו ביטוח לויאטנם, תמצאו את בית המלון המועדף עליכם – ואתם לגמרי תהיו על הגל. אתם תוכלו לראות איך הטיול שלכם מקבל שדרוג משמעותי, ואתם תוכלו להיות בידיעה שהטיול הקרוב שלכם הולך להיות שונה בתכלית מכל טיול אחר שיצא לכם לצאת אליו בעבר ואפילו גם בעתיד.

קרא עוד »