3  טיפים לבחירת ביטוח טיסות לחול

תוכן עניינים

סגרתם טיסה לחו”ל? איזה כיף!. מעבר לסגירת טיסה ומלון במחירים משתלמים, חשוב גם לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל (במיוחד בתקופה הזו), שיהיה משתלם גם מבחינת מחיר וגם יתאים לכם באופן אישי.

למה צריך ביטוח נסיעות לחו”ל?

ביטוח נסיעות לחו”ל מגדל מגן עלינו למעשה מכל הדברים שאנחנו מקווים שלא יקרו לנו בטיול, אבל לפעמים לצערנו כן קורים. בשהייה בארץ יש לנו ביטוח של קופת החולים ו / או ביטוח בריאות פרטי, אבל כשאנחנו טסים לחו”ל אנחנו צריכים לבטח את עצמנו בביטוח נוסף. רוב ביטוחי הנסיעות לחו”ל מכסים את הבסיס – החזר הוצאות רפואיות, איתור וחילוץ וחבות ביטוח צד שלישי, כאשר כל הצרכים שלכם מעבר לכך נכללים בהרחבות הביטוח.

איך לבחור ביטוח נסיעות לחו”ל?

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא סקר שוק בין החברות המציעות ביטוח נסיעות לחו”ל ולהשוות בניהן מבחינת מחיר, זמינות מוקד השירות, אופציות להרחבת פוליסה ועוד. מומלץ לבחור בחברה שמצמצמת עבורכם את התהליך, הבירוקרטיה והניירת כמו למשל, פספוטרקארד. מעבר לזה, אלו 3 הטיפים החשובים ביותר בבחירת ביטוח נסיעות לחו”ל –

  1. התאימו את הביטוח בדיוק לחופשה, לצרכים הרפואיים שלכם או למצבי חירום –הקפידו להתאים את הביטוח לחופשה שלכם ולמצבכם הבריאותי והרחיבו את הפוליסה, כך שתכסה את כל הצרכים שלכם ומצבי חירום שונים שעלולים לקרות בחופשה. במידה ואתם יוצאים לחופשת אקסטרים תרחיבו את הפוליסה לכיסוי אותן פעילויות, אם הטיול שלכם הוא באזורים מרוחקים וודאו כי שהפוליסה מכילה גם איתור וחילוץ. במידה ויש לכם מצב רפואי קודם / מחלות כרוניות. ובמידה ואת בהיריון וודאו כי הפוליסה מכסה את מצבכם מבחינה רפואית ותסגרו ביטוח נסיעות לחו״ל לנשים בהריון.
  2. זכרו לבטח את הרכוש שלכם – לכל טיסה עולים עם מטען המכיל רכוש אישי ולכן, כדאי לבטח גם אותו. ביטוח מטען יכול להציל לכם את החושפה במקרים כמו גניבה / איבוד כבודה ולכן, בחרו בביטוח שיקל עליכם במצבים אלו כמו פספורטקארד שיכול לסייע לכם בצורה מהירה, יעילה וקלה. זכרו לבטח את כל המטען שלכם החל מהסמארטפון ועד הבגדים והפריטים יקרי הערך.
  3. רכשו ביטוח נסיעות לחו”ל צמוד למועד קביעת הטיסה – הרבה פעמים אנחנו שוכחים לבצע פעולות קטנות וחשובות הנוגעות לחופשה שלנו. לאחר שרכשתם כרטיסי טיסה והזמנתם מלון, תעשו ביטוח נסיעות לחו”ל וכך, תוודאו שלא תשכחו לעשות אותו ולא תחסירו ממנו דברים רלוונטיים.

 

זכרו ניתן גם להעזר באיתור ביטוחים על מנת להיערך נכון ובטוח לחופשות שלכם ורכשו ביטוח שמתאים לחופשה, אליכם ולתקופות השונות כך תדאגו לחופשה מהנה ובטוחה. אחרי שעשיתם את כל זה, כל מה שנשאר לכם הוא פשוט לנסוע וליהנות !

3  טיפים לבחירת ביטוח טיסות לחול