ביטוח נסיעות לחו"ל בעידן וירוס הקורונה - מידע חיוני

תוכן עניינים

ביטוח נסיעות הראל – במיוחד בתקופת הקורונה

ביטוח נסיעות הוא למעשה ביטוח בריאות. במיוחד בתקופת הקורונה, הגיוני לעשות ביטוח נסיעות לחו״ל בהראל. בפוליסה הבסיסית, הראל מעניקה כיסוי מקיף להוצאות רפואיות עקב תחלואה בנגיף, עד לסכום של 5,000,000 $ עבור טיפול רפואי או אשפוז בחו"ל. יתרה מכך, הראל השיקה כיסוי ייעודי לנוסעים לחו"ל בתקופת הקורונה, למקרה של ביטול או קיצור נסיעה עקב מגיפה. כיסוי זה יעניק לכם שקט נפשי לכל אורך הדרך: לפני הנסיעה לחו"ל, במהלך הנסיעה ועד לחזרתכם ארצה.

כדי להתמודד עם האתגרים הייחודים של תקופת הקורונה הרחיבה הראל את הכיסוי כך שייתן מענה בסיסי במקרים של קיצור וביטול נסיעה כתוצאה מקורונה (מגיפה). יתרה מכך, היא מאפשרת להגדיל את סכום הביטוח למקרים אלו עד להחזר הוצאות בסך 5,000 $. באופן זה הפוליסה תספק מענה לכל המקרים הבאים: 

לפני הנסיעה

ברכישת ההרחבה החדשה לביטול וקיצור נסיעה במקרה של מגיפה, תהיו זכאים להחזר הוצאות אם תיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אחד מהמקרים הבאים:

  • אם תחלו בנגיף לפני הנסיעה – החזר הוצאות עד לסך 5,000 $, מתוכם 2,000 $ עבור הוצאות הטיסה
  • אם תתגלו כחולים במחלת חום או כבעלי סימפטומים אחרים בבדיקות בשדה התעופה – החזר הוצאות עד לסך 5,000 $, מתוכם 2,000 $ עבור הוצאות הטיסה
  • אם תידרשו להיכנס לבידוד בתקופה של עד 14 ימים לפני מועד הנסיעה – החזר בגובה 400 $ עבור הוצאות הטיסה

הכיסוי ניתן במקרה שאירע לכם, המבוטחים, לבני המשפחה הגרעינית ו/או למלווה, בכפוף לרכישת ההרחבה.

במהלך הנסיעה

גם כשאתם בחו"ל – הראל ממשיכה לדאוג לכם:

  • אם תחלו בנגיף לפני חזרתכם לישראל  –  תקבלו כיסוי מקיף להוצאות רפואיות, עד לגובה של 5,000,000 $. הכיסוי כולל גם הטסת מלווה לחו"ל, הוצאות שלא בעת אשפוז ועוד.
  • אם תתגלו כחולים במחלת חום או כבעלי סימפטומים אחרים בבדיקות בשדה התעופה בחו"ל – תוכלו לקבל החזר הוצאות עד לסך 5,000 $, מתוכם 2,000 $ עבור הוצאות הטיסה
  • אם יוטל סגר במדינה בה אתם שוהים, שימנע את חזרתכם לישראל –  תוכלו לקבל החזר הוצאות עד לסך 5,000 $, מתוכם 2,000 $ עבור הוצאות הטיסה

הכיסוי ניתן במקרה שאירע לכם, המבוטחים, לבני המשפחה הגרעינית ו/או למלווה, בכפוף לרכישת ההרחבה.

ביטוח נסיעות – בשביל השקט הנפשי שלכם

במיוחד בתקופת הקורונה, חשוב שתהיה לצדכם חברת ביטוח נסיעות לחול לאחר ניתוח שערוכה לאתגרים החדשים ושיכולה לספק לכם כיסוי ביטוחי גם במקרה של ביטול או קיצור נסיעה עקב מגיפה. להראל למעלה מ-80 שנות ניסיון בתחום ביטוחי הבריאות, במהלכן סייעה למבוטחים רבים במקרים רפואיים מורכבים מאוד בחו"ל.

ניסיון זה, בשילוב עם כלים דיגיטליים מתקדמים שהיא מעמידה לרשות מבוטחיה, הם שמאפשרים להראל להעניק למבוטחיה ערך מוסף רחב הרבה יותר, במיוחד בתקופת הקורונה.

מעוניינים בביטוח הנסיעות לחו"ל של הראל? לרכישה באמצעות האתר.

מאמרים נוספים

ביטוח לקנדה
ביטוח לקנדה

ביטוח נסיעות לקנדה קנדה היא המדינה השנייה בגודלה בעולם, המדינה היחידה שיותר גדולה ממנה היא רוסיה. אך בשונה מרוסיה שהיא יחסית צפופה, קנדה היא אחת

קרא עוד »
ביטוח לויאטנם
ביטוח לויאטנם

תעשו ביטוח לויאטנם, תמצאו את בית המלון המועדף עליכם – ואתם לגמרי תהיו על הגל. אתם תוכלו לראות איך הטיול שלכם מקבל שדרוג משמעותי, ואתם תוכלו להיות בידיעה שהטיול הקרוב שלכם הולך להיות שונה בתכלית מכל טיול אחר שיצא לכם לצאת אליו בעבר ואפילו גם בעתיד.

קרא עוד »
ביטוח לאוקראינה
ביטוח לאוקראינה

ביטוח נסיעות לאוקראינה. הנופים שאוקראינה מציעה לכל מי שמגיע אליה הם קסומים, אפשר להגיד אולי שמדובר על הנופים הכי יפים מבין כל המדינות במזרח אירופה.

קרא עוד »
ביטוח לטורקיה
ביטוח לטורקיה

ביטוח נסיעות לטורקיה – התרבות בטורקיה משלבת גם תרבות מזרח תיכונית, אותה תרבות שאנו מכירים מישראל – אך גם לא מעט מהתרבות האירופאית.

קרא עוד »
ביטוח לבולגריה
ביטוח לבולגריה

ביטוח נסיעות לבולגריה – העיר המרכזית בבולגריה היא העיר סופיה, ככל הנראה שיצא לכם לבקר בה. באופן יחסי מדובר על עיר אירופאית רגילה, אך היא מציעה ניחוח קצת שונה מכל שאר הערים באירופה.

קרא עוד »